logo


Futbolcular çifte şok yaşadı!

aydin-yilmaz-kopenhag-640Galatasaraylı futbolcular, Kopenhag yenilgisiyle toplam 1 milyon euroluk primden de oldu. Başkan Ünal Aysal, UEFA’dan galibiyet halinde gelecek paranın tamamını oyunculara dağıtma kararı almıştı

Kopenhag deplasmanından sürpriz şekilde mağlubiyetle ayrılan Galatasaray’da futbolcular çifte şok yaşadı.

Sarı-kırmızılı oyuncular zorlu maçı kazanmaları halinde toplam 1 milyon euroluk primin sahibi olacaktı, ancak Parken Stadı’nda alınan mağlubiyet bütün planları bozdu.

Başkan Ünal Aysal’ın galibiyet durumunda UEFA’dan gelecek 1 milyon euroluk ödülün tamamını sarı-kırmızılı futbolculara dağıtma kararı aldığı ifade edildi. Ancak Cim-Bom’un sahadan yenilgiyle ayrılması nedeniyle Başkan Aysal bu planını uygulamaya koyamadı.

Bu arada Ünal Aysal, Danimarka’da da geleneğini bozmadı. Aysal maçtan önce sarı-kırmızılı takımın kamp yaptığı otele giderek teknik heyet ve futbolcularla bir araya geldi.

Takıma yönelik bir motivasyon konuşması yapan Ünal Aysal’ın, “Burada geçmişte başka başarılar elde ettik. İnşallah bu başarılardan bir yenisini hep beraber gerçekleştireceğiz. Bu akşam konsantrasyonumuzla galibiyete ulaşacağız. Bunu defalarca yaptınız. Hepinize başarılar diliyorum. Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum. Hocamıza da şimdiden başarılar diliyorum” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Eşi destek verdi

Karşılaşmayı eşi Fani Aysal’la birlikte tribünden izleyen Başkan Aysal’ın sürpriz yenilgiye bir hayli üzüldüğü ifade edildi.

Sarıgül Parken’de

Galatasaray’a zorlu maçta destek verenler arasında Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül de vardı. Sarı-kırmızılı kulüpte bir dönem yöneticilik yapan Sarıgül, Cim-Bom’un zaferini izlemek için geldiği Parken Stadı’ndan üzgün ayrıldı. Karşılaşmayı çok sayıda sarı-kırmızılı yönetim kurulu üyesi de tribünden izledi.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

10+4 = ?