logo


Fuat Avni’den ‘provokasyon’ iddiası!

fuatavniFuat Avni “MİT elemanları cemaat mensubuymuş gibi ellerinde Kuran’la Zaman ve Çağlayan önüne giderek polise ve yandaş medyaya saldıracak”

Geçen hafta attığı tweetlerle operasyon tartışmasının fitilini ateşleyen twitter fenomeni Fuat Avni yine çok konuşulacak iddialarda bulundu. İstanbul Emniyeti’nin dün gerçekleştirdiği operasyon için günler öncesinde hazırlık yaptığını vurgulayan Fuat Avni cemaat mensuplarına da ‘provokasyon’ uyarısında bulundu.

“MİT ELEMANLARI KURAN OKUR GİBİ PROVOKASYON YAPACAK”
İstanbul Emniyeti’ni kasdederek “Kendi yaptıkları taşkınlık yapacaklar ihbarı tutmadı” diyen Fuat Avni “8000 bin kişilik Çevik Kuvvet ve Özel Hareket Timleri’nin izinleri iptal edildi. Altınok helikoterlerin de havalanmasını istedi. 1 Mayıs eylemlerine hazırlık yapar gibi planlama yapıldı. Zaman Gazetesi’nin önünde 800 Çevik Kuvvet, gaz bombası ve Tomalar bekletiliyor. Sokak eylemlerinden ödü kopan Tiran’ın, evinin önünde eylem olur düşüncesine binaen, 200 Çevik Kuvvet de buraya sevk edildi. Protestoların demokratik olması oyunlarını bozdu. Kuran, Cevşen okuyanlara su sıkmak için alternatif plan devreye sokuldu. MİT elemanları cemaat mensubuymuş gibi ellerinde Kuran’la Zaman ve Çağlayan önüne giderek polise ve yandaş medyaya saldıracak.

Halkı galeyana getirmeyi amaçlıyorlar. MİT provakasyonunu haber yapacak …. muhabiri Altınok’un odasındaki toplantının bitimini bekliyor.
Yandaş muhabirler diğer polislerin bile mahremiyetinden dolayı giremediği İstihbarat’ın koridorlarında cirit atıyor.
Sipariş haber için sıraya giren Merkez Medya’nın uzun saçlı muhabirine bugün servis yapılmadı, yapılmayacak. Çünkü sıra Merkez Medya’da
Merkez Medya’ya yapılacak operasyonun dosyası elimde. Zamanı gelince paylaşıp deşifre edeceğim.” diye yazdı.

Etiketler: » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

8+8 = ?