logo


Fuat Avni’den çok çarpıcı iddialar

fuat avni

Twitter fenomeni Fuat Avni “Koalisyon görüşmeleri göstermelik. Hükümet TIR göndermeye devam ediyor” diye yazdı.

Fuat Avni koalisyon görüşmeleri ile ilgili çok çarpıcı iddialarda bulundu. CHP ile yürütülen koalisyon çalışmaları “göstermelik ve oyalama taktiği” olarak yorumlayan Fuat Avni stratejik kararların alınmaya devam ettiğini söyledi.

İşte Fuat Avni’nin yazdıkları:

“Analar ağlamasın diye başlatılan süreç, seçim sonuçları ile birlikte rafa kaldırılıp sürekli tansiyon yükseltiliyor. Y…’nin emriyle, süreç kendini inkar eden ve anaların gözyaşlarını umursamayan yeni bir sürece dönüştü. Müstafi hükümet uluslararası boyutta kararlar almakta ve ülkeyi felakete sürükleyecek adımlar atmakta beis görmüyor. Bir taraftan IŞİD ile mücadele imajı çizilirken diğer taraftan TIR faaliyetleri devam ettiriliyor (!) Y… ve Fidan’in koordinasyonunda, Bayırbucak Türkmenlerine yardımlar tam gaz devam ettiriliyor (!) MİT içerisinde yardımları organize eden ekip mevcut süreç ve boşluktan istifade ile TSK’dan yardım toplamaya devam ediyor.Daha önce gönderilen teçhizatlar çalışmıyor ve çok eskiymiş. Teçhizatı alanlar durumdan memnun degil. O yüzden MİT, TSK üzerinde baskı oluşturarak elindeki güncel malzemeden yeni yardımlar gönderme telaşında. MİT ekibi, büyük bir gayretle malzemeler üzerindeki etiket ve seri numaraları siliyor.Bazı malzemeler, güncel olaylarda bizzat Türkiye’ye yönelik kullanıldı. Olay sonrası oluşturulan raporlar dehşet verici.Ülkeyi sonuçları meçhul maceralara sokmaya alışmış ekibin mühimmat ve teçhizat gönderme hazırlıkları başladı. Binlerce havan mermisi, binlerce el bombası ve yüzbinlerce kalaşnikof mermisi yakında yola çıkacak. Nereye mi? İnsani yardım.. Bayırbucak Türkmenlerine (!)”

Doğu ve güneydoğuyu örgüte teslim eden Yezid ve avaneleri faturayı Cemaat’e kesmeye karar verdi. Zift Medyası’na, paralel polislerin PKK’ya bilgi sızdırdığı ve örgüte yapılacak operasyonları engellediği haberleri yaptırıldı. Bölgede, örgütle mücadele eden istihbarat ve terör uzmanları Efkan Ala’nın talimatıyla tasfiye edilmişti. İstihbarat Başkanı Engin Dinç, göreve gelir gelmez, PKK ve IŞİD’e yönelik operasyon dosyalarını kapattı. İstihbarat zafiyetini değerlendiren PKK, şehirleri silah, roket ve bombalarla doldurarak her yeri cephaneliğe çevirdi. Yezid ve avaneleri HDP’yi baraj altında tutmak için, PKK’yı sokağa çekmek istiyor. Olağanüstü hal ilan etmek için zemin hazırlanıyor. PKK ve KCK içindeki Fidancı ekip, her türlü kirli eylemlerin planlayıcısı ve uygulayıcısı olarak ülkeye ihanet ediyor. Adana, Mersin, Diyarbakır ve Suruç’ta HDP’ye gerçekleştirilen saldırılara, Engin Dinç bizzat göz yumdu. Yezid, kaos ortamı sayesinde HDP’yi baraj altına itip sürecin sorumluluğunu da paralele bağlamayı planlıyor. Yezid, kumpas görevini DİNÇ’e verdi. Milli Görüşçülerle anlaşamayan ve suyunun ısındığını fark eden DİNÇ görevi kabul etti. Plana göre Cemaat’e ait şahıs ve şirketlerin internet şifreleri ele geçirilerek, onlar üzerinden PKK’ya eylem yapın talimatı verilecek.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

4+10 = ?