logo


Fuat Avni operasyonu böyle duyurmuştu

yakup-saygılı-371Fuat Avni, 17 Aralık soruşturmasını yürüten polislere operasyon yapılacağını yazdı. Yakup Saygılı’nın kapısında bekleyen ekipleri duyurdu

17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk operasyonunu yapan polislere yönelik bu sabah operasyon yapılacağını Twitter’dan duyurdu.Daha önceki polis operasyonlarını önceden bilen Twitter fenomeni Fuat Avni, saat 6.30′da operasyonunun başlayacağını öne sürdü.

17 Aralık polislerine operasyon17 Aralık polislerine operasyon
Fuat Avni’nin twitlerinden önce ise, 17 Aralık’ın polis şefi Yakup Saygılı, kapısında takip ekibinin beklediğini, ancak onları atlatarak evden çıktığını yazdı. Saygılı daha sonra attığı twitlerde ise nerede olduğunu bildirdi. Zaturre olduğunu belirten Saygılı, bir özel hastanede serum yediğini duyurdu.

YAKUP SAYGILI: KAPIDAKİ OPERASYON EKİBİNİ ATLATTIM
17 Aralık polislerine bu sabah operasyon yapılacağına yönelik ilk iddia dönemin Mali Şube Müdürü Yakup Saygılı’dan geldi. Saygılı, saat 03.00 sulaında attığı twit mesajında “Bir takip egiticisine bir caylak. Alindim dogrusu. Sayi az olunca mecburen taciz takip olur. Hedefi de kaybeder… Sitenin girisinde takip ekibi durduguna ve taviz pahasina kaybetmemek uzere takip yaptigina gore operasyon sureci basladi demektir…” dedi.

İŞTE YAKUP SAYGILININ ATTIĞI O TWEETLER
yakup-saygılı-tweet-1
yakup-saygılı-tweet-2
FUAT AVNİ’NİN İDDİALARI İSE ŞÖYLE:
fuatavni-tweet

Etiketler: » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+1 = ?