logo


Fuat Avni: Canlı bombalar aramızda geziyor

Fuat Avni

Fuat Avni, kanlı senaryolarla ilgili çarpıcı iddialar ortaya atarak, Hakan Fidan ve Efkan Ala’nın örgütle anlaştığını öne sürdü.

Twitter fenomeni Fuat Avni, gündemi sarsacak çok çarpıcı tweetler attı. Başkanlık için kanlı zemin hazırlandığını söyleyen Fuat Avni, Onlarca canlı bombanın içimizde dolaştığını, kiminin IŞİD kiminin PKK kontrolünde olduğunu ama hepsi Fidan’ın organize ettiğini iddia etti.

Emniyet içindeki karanlık yapılanmaların tamamının Efkan Ala etrafında yerlerini aldığını öne süren Fuat Avni, halkı tahrik etmede yapılmayanın kalmadığını iddia etti.

İşte Fuat Avni’nin attığı o tweetler

“FİDAN VE EFKAN’IN ADAMLARI BİRBİRLEYİLE UĞRAŞIYORLAR”

Başkanlığın kanlı zemini oluşturulmaya devam ediyor. Fidan’ın, KCK ve DHKP-C içindeki adamları aktif halde. Doğu ve Güneydoğu’da Fidan’ın etkinliğini kırmak isteyen Efkan, emniyet içinde doğrudan kendine bağlı bir birim oluşturdu. Fidan ve Efkan’ın adamları, örgütle değil birbirleriyle uğraşıyorlar. İki cenah da askere bilerek yanlış istihbarat veriyor.

“CİZRE’DEKİ TERÖRİSTLERLE ANLAŞILIP SÖZ VERİLDİ”

Cizre ve Sur’daki olayları sonlandırma ve F…..’e iki günde Cizre’ye girme sözü veren Efkan, her şeyi alt üst etti. Fidan’ın KCK içindeki adamları, Cizre’deki teröristlerle anlaşıp onlara bir çıkış yolu bulma sözü vermişti. Fidan, F…..’e ‘Her şey kontrolüm altında’ diyordu. 15 günde olaylar bitecek ve F….. muzaffer bir komutan olarak bölgeye gidecekti. Daha önce emniyetten tasfiye edilmiş karanlık adamlar, Efkan tarafından bölgeye gönderilip, tepeleme yapınca işler çığırından çıktı.

“EMNİYET İÇİNDEKİ KARANLIK YAPILAR EFKAN’A BAĞLI”

Efkan ve Fidan’ın işi çözeceğini düşünen F….., ikisinin birbiriyle olan ‘güç bende’ mücadelesini göremeyecek kadar kör. Emniyet içindeki karanlık yapıların tamamı Efkan’ın etrafında yerlerini almış durumdalar. Halkı tahrik etmek için yapmadıkları kalmadı. Fidan’ın ekibi ‘Nereden çıktı bu adamlar, bizim planımızı bozuyorlar’ diye Fidan’a ağlaşıp duruyor.

ASKER FİDAN VE EFKAN’IN OYUNLARINI BOZDU

Asker, bazı operasyonlarla, farkında olmadan Fidan’ın ve Efkan’ın karanlık oyunlarını bozdu. Yer yerinden oynadı. İsrafsaray’a önce Fidan’ı ardından Efkan’ı çağıran F….., söylemediğini bırakmadı. O gün F….., saatlerce odasından çıkamadı. Örgüt, Cizre’de hem Efkan’la hem Fidan’la anlaşmıştı. Ama anlaşmalar boşa çıkınca intikam yemini ettiler.

“ONLARCA CANLI BOMBA ARAMIZDA GEZİYOR”

Fidan, F…..’e, kaos oluşturma sözü vermişti. Kullanacağı adamlar mülteci kimliğiyle ülkeye sokulmuş durumda. Onlarca canlı bomba aramızda dolaşıyor. Kimi IŞİD kimi PKK kontrolünde. Ama hepsi Fidan’ın organizasyonunda. Fidan’ın organizasyonundaki, Ankara saldırganı olayı gerçekleştirdikten sonra, Suriye’ye girme planı işleme sokuldu. F….. ve Fidan, Davutoğlu’nu kasıtlı olarak yanılttılar. Ona ‘Olayı YPG yaptı’ dedirterek askeri savaşa ikna edeceklerdi.

“ANKARA’NIN AYRINTILARI BİLİNİYOR”

Fidan’ın çok güvendiği elemanlarının, Cizre’nin intikamını almak için Ankara saldırganının kimliğini açıklaması, planı bozdu. Fidan ‘İçerdeki adamlarım sağlam, asla beni satmazlar’ diye caka satıyordu. Bu kez tam anlamıyla deşifre oldu. Ankara faciasının ayrıntıları uluslararası istihbaratlarca ve asker tarafından biliniyor. F….. iyice köşeye sıkıştı. F…..’i ve Fidan’ı PKK içindeki adamları yüz üstü bıraktı. Sırada IŞİD içindeki adamları var.

Etiketler: » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+8 = ?