logo


Fü Rektörü Projeleri İnceledi

Fırat Üniversitesi (FÜ) Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, mühendislik ve teknoloji fakülteleri öğrencilerinin bitirme projelerini inceledi.

FÜ Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ ile Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Ali, mühendislik fakültesi inşaat, makine, jeoloji, elektrik-elektronik, kimya, bilgisayar, biyo mühendislik, mekatronik mühendisliği bölümleri ile teknoloji fakültesi öğrencilerinin bitirme projelerini gezdi. Öğrencilerin projelerini tek tek inceleyip öğrencilerden proje hakkında bilgiler alan Rektör Prof. Dr. Demirdağ, bu tür bitirme projelerinin sergilenmesi ve ödüllendirilmesinin üniversitede ilk defa yapıldığını belirterek, yönetim olarak başarılı öğrencileri destekleyeceklerini ifade etti. Öğrenciler de bitirme projelerini bu yıl ilk defa sergileyeceklerini belirterek, yaptıkları projeler hakkında bilgiler verdi.

Fakültelerde ilk üçe giren projeler, 28 Mayıs 2014 Çarşamba günü saat 10.00’da Atatürk Kültür Merkezi’nde sektör temsilcileri ve akademisyenlerden oluşan jüriler tarafından belirlenecek.

Etiketler: » » » »

Share