logo


28 Haziran 2014

Fransız basını açıkladı: Chedjou gidiyor

Yeni teknik direktörünü kısa süre içerisinde açıklamaya hazırlananan Galatasaray’a yıldız oyuncusu için flaş bir teklif yapıldı.

chedjou gidiyor!

Gelecek sezon dördüncü yıldızı takmak isteyen Galatasaray’da yönetim yeni teknik direktörünü belirlemeye çalışıyor. Bir yandan da transfer çalışmalarını sürdüren sarı kırmızılılar için Fransız basınından müthiş bir transfer iddiası geldi. Habere göre Galatasaray’da önemli bir ayrılık gerçekleşebilir.

AYRILABİLİR!

Sezon başında Fransa’nın Lille takımından alınan Kamerunlu stoper Chedjou için Fransız takımları sıraya girdi. Galatasaray’da beklentileri karşılayamayan ve transfer döneminde takımdan gönderileceği konuşulan Chedjou için Fransız yerel basınından önemli bir transfer açıklaması geldi.

BORDEAOUX İSTİYOR!

Eski takımı Lille ve Fransa Ligi’nin önemli takımlarından olan Bordeaoux’un Chedjou’yu istediği belirtilirken oyuncunun Dünya Kupası’nda da izlendiği aktarıldı.

LİLLE KİRALIK, BORDEAUX BONSERVİSİYLE İSTİYOR

Sezon başında Galatasaray’a 6.3 milyon Euro’ya Chedjou’yu satan Lille kulübünün eski oyuncusunu kiralık olarak istediği Bordeaux’un ise Kamerunlu stoperi bonservisiyle birlikte kadrosuna katmak istediği aktarıldı.

GALATASARAY SATMAK İSTİYOR!

Galatasaray’ın kiralamaktan ziyade oyuncuyu satmak istediği belirtilirken Bordeaux kulübünün yetkililerinin kısa süre içerisinde İstanbul’a gelerek Galatasaray’la transfer görüşmesi yapacağı iddia edildi.

Etiketler: » » » »

Share