logo


‘Formumu eylemlere katılarak koruyorum’

berna-lacinTiyatroya dönen Berna Laçin, çarpıcı açıklamalar yaptı. Provalarda iştahının açıldığını belirten ünlü sanatçı, formunu korumak için eylemlere katıldığını söyledi.

Sahnelenmeye başladığı günden beri kapalı gişe oynayan ‘Hoşgeldin boyacı’ oyununda Marcia karakterinin canlandıran Berna Laçin, tiyatro yapmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Oyunculuğa tiyatro ile başladığını anlatan Laçin, ‘Bu işe tiyatroyla başladım, tiyatroyla devam ediyorum. En çok sahnedeyken mutlu oluyorum. Gerçekten oyunculuk yaptığımı orada hissediyorum’ dedi.

İŞTAHIM AÇILIYOR

Bugün ‘ün haberine göre; pro­va­la­ra baş­la­dı­ğın­dan be­ri iş­ta­hı­nın art­tı­ğı­nı be­lir­ten sa­nat­çı, “Boş mi­dey­le sah­ne­ye çık­mam. Kilo almamamın nedeni ise metabolizmamın hızlı çalışması. Spor ola­rak eylemlere ka­tı­lı­yo­rum. Ka­dın ci­na­yet­le­ri için, hay­ van hak­la­rı için yü­rü­rüm. Nerede eylem var, ben oradayım” di­ye konuştu.

DÜNYA GÖZÜYLE İZLENMELİ
Tiyatro oyununda usta oyuncu Erdal Özyağcılar ile oynayan Berna Laçin, partnerine övgüler yağdırdı. Laçin, “Erdal Özyağcılar, dünya gözüyle sahnede izlenmesi gereken bir oyuncu. Onunla aynı sahneyi paylaşmak çok keyifli. Kendini tekrar etmeyen, şahane bir oyuncu” dedi.

Etiketler: » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+1 = ?