logo


29 Haziran 2016

Foot Care Koku Önleyici Yardımcı Krem

Çok eski yıllardan beri, hem bayan hem de erkeklerin ortak bir problemi haline gelmiş olan ayak kokusu giderici, bildiğiniz gibi yaz aylarında etkisini daha da çok göstermektedir. Ayak yapısına uygun olmayan ayakkabı seçimi, çorap kalite ve kumaş seçeneği, ter ve kire bağlı olarak, pek çok farklı nedenden dolayı bu durum ortaya çıkabilmektedir. Elbette ki saatlerce aynı ayakkabı içerisinde duran ayak, bakteri oluşumuna neden olabileceği için, koku yapması normal olacaktır. Fakat bu durumda yapmanız gerekenleri bilmekte her zaman yarar vardır.

Nasıl önlerim?

İlk olarak ayakkabı seçimi ve çorap seçimi büyük bir öneme sahiptir. Mümkün olduğunca orijinal ayakkabılar kullanılmalı ve ayakkabı kalitesine önem vermek gerekmektedir. Sıklıkla ayak temizliği gerçekleştirilmeli ve ayak ıslakken çorap, ayakkabı giyilmemelidir. Bu da mantar oluşumunu da ortaya çıkarabilecektir.

Tabi ki bunları yaparken, kurtulamadığınız ayak kokusu durumunu,  foot care ile de destekleyebilirsiniz. Bahsettiğimiz bu ürün, her ne kadar tedavi amacı ile üretilen bir ilaç olmasa da, kullanan neredeyse her bireye yardımcı olduğu bilinmektedir. Kullanımı da oldukça kolay olmasından dolayı, tercihler arasında yer alıyor.

Kullanım hakkında

Bahsetmekte olduğumuz foot care ayak kremi, kolay bir kullanıma sahip demiştik. İlk olarak ayak temizlenmeli ve hafif nemli iken, krem, ayak tabanı, parmak aralarına ince bir tabaka olacak şekilde uygulanmalıdır. İçerik ile birlikte verilen çorap, giyilerek, 24 saat bekletilmelidir. Daha sonra çorap çıkartılarak, ayaklar iyice yıkanmalı ve kullanım gerçekleştirilmelidir.

Share


#

SEN DE YORUM YAZ

3+4 = ?