logo


Film şirketinden açıklama!

Begüm akkayaYanan feribotta bulunan ve haber alınamayan Türk yolcu Hasan Akkaya ile ilgili, oyuncu kızı Begüm Akkaya’nın yapım şirketinden açıklama yapıldı.

Günal Film’den yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:
Bilindiği üzere 28 Aralık 2014 tarihinde Adriyatik denizinde üzücü bir feribot kazası meydana gelmiştir. Bu elim kazada feribotta seyahat eden Türk vatandaşlarından biri de oyuncumuz Begüm Akkaya’nın babası Hakan Akkaya olup, diğer yolcu yakınları gibi biz de endişe ve üzüntü içinde gelişmeleri takip etmekteyiz.

Dolayısıyla oyuncumuz Begüm Akkaya’ya bu konuda yazılı ve görsel basın yayın organlarında doğruluğu henüz resmi makamlarca onaylanmadan çıkan haberlerden ötürü daha da büyük üzüntü duymaktadır. Öyle ki çıkan bu haberler arama kurtarma çalışmalarını da olumsuz yönde etkileyebilmektedir.

yananferibot

Norman Atlantic adlı feribotta bulunan Begüm Akkaya’nın babası Hakan Akkaya, meydana gelen kaza nedeniyle halen kayıp durumdadır. Henüz Begüm Akkaya’ya ve ailesine ulaşan kesin ve net bir bilgi yoktur. Oyuncumuz Begüm Akkaya bu elim kazadan ötürü diğer kazada bulunan kişi yakınları gibi kaygı verici ve çok sarsıcı günler geçirmektedir.

Haber değeri taşıyan bu kaza dolayısıyla Begüm Akkaya’ya ulaşmaya çalışan çok sayıda değerli basın mensubu kişilerle bu noktada paylaşabileceğimiz ekstra bir bilgimiz bulunmamaktadır.

Bu nedenle içinde bulunduğumuz durumun hassasiyetini de göz önünde bulundurarak oyuncumuz Begüm Akkaya tüm yazılı ve görsel medya çalışanlarından anlayış beklediğini belirtmek isteriz. Bizler de sabırla ve umutla bekleyişimizi sürdürüyor ve kaza mağduru tüm yolcu yakınlarının üzüntülerini yürekten paylaşıyoruz.

Etiketler: » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

8+6 = ?