logo


15 Mart 2016

Ferhat Göçer’den yazılı açıklama!

Ferhat Göçer

Günün en çok konuşulan isimlerinden olan Ferhat Göçer, sosyal medya hesabından açıklama yaptı ve yaşanılan acı sebebiyle konserlerini iptal ettiğini duyurdu

Ferhat Göçer, “Yaşadığımız acı sebebiyle konserlerimizi iptal ettik.Bir hekim olarak Ankara 14mart resepsiyonu konuşma metnim budur” notuyla paylaştığı açıklamada şunları kaydetti:

“Türkiye’nin kalbinde patlayan bu bomba sadece Ankara’da değil, ülkemizin her karış toprağında yaşayan tüm insanlarımızın kalbinde patlamış, tüm yürekleri parçalamıştır. 80 milyon içerde daha fazlası dışarad olmak üzere ülkesini, insanını seven herkes yastayız. Bir hekim olarak terörü yapanı, terörü destekleyeni, terör üzerinden siyaset yapanı lanetliyor, masum insanlarımızın canına kııyan, insanlarımızın milli brilik ve beraberlik inançlarına, vatanımızın bölünmez bütünlüğüne el uzatanların, gerek bu dünyada gerek öbür dünyada çekecekleri en büyük azabı çekmelerini diliyorum”

ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle düzenlenen yemekte konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, terörü ve terörü destekleyenleri sert bir dille eleştirmişti. Fakat Erdoğan’ın konuşmasında sarf ettiği ‘Ferhat Göçer kardeşimizi dinleyecektik, başka zaman dinleriz’ sözleri büyük tepki çekerken. Birçok sosyal medya kullanıcısı bu sözler üzerine tepkilerini sert şekilde dile getirmişti.

Etiketler: » » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

9+6 = ?