logo


28 Temmuz 2013

Fenerbahçe’nin forveti kim olacak?

1375000509356-640Fenerbahçe Kulübü, günlerdir beklenen forvet transferi ile ilgili resmi ağızdan açıklama geldi.

Emenike ve Cardozo ile anlaşma sağladığı ve iki isimden birinin Fenerbahçe’ye imza atacağı iddiası Genel Sekreter Talat Yılmaz tarafından doğrulandı.

Genel Sekreteri Talat Yılmaz, sarı lacivertli kulübün hem Emenike, hem de Cardozo ile anlaşma sağladıklarını belirterek birinin önümüzdeki hafta imza atacağını Divan Kurulu’nun Temmuz ayı toplantısında açıkladı.

Sarı lacivertli kulübün Temmuz ayı Divan Kurulu Temmuz Ayı Olağan Toplantısı’nda konuşan Genel Sekreter Talat Yılmaz, Aziz Yıldırım’ın görev süresinin sonuna kadar başkanlık koltuğunda oturacağını söyleyerek transferle ilgili de önemli bir bilgiyi verdi.

Yılmaz transfer için adı geçen Emmanuel Emenike ve Cardozo’nun ikisiyle de hem kulüpleriyle hem de oyuncularla anlaşma sağladıklarını ve ikisinden birine önümüzdeki hafta imza attıracaklarını söyledi.

Fenerbahçe Kulübü’nde yöneticilerin iki futbolcu için de gerekli finansmanı sağlayarak doğru stratejik hamlelerle görüşmeleri sürdürdüğü öğrenilirken Cardozo ya da Emenike’den birinin sarı lacivertli takıma imza atması artık an meselesi oldu…

İşte Talat Yılmaz’ın o açıklaması:

“Profesyonel Futbol Takımımız Cardozo ile Emenike arasında; her ikisyle de pazarlık halindeyiz. Bunlardan birisiyle anlaşacağız. Önümüzdeki hafta bunlardan birisini biterebileceğimizi unuyoruz. Bu arkadaşın bonservis beldelinin yarısını, yöneticilerimiz ve dışarıdaki ardaşalardan 4 kişi beraber karşılayacaklar”


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+8 = ?