logo


11 Eylül 2018

Fenerbahçe’de Sürpriz İlk 11

Ekranlara gelecek olan şampiyonlar ligi ikinci ön eleme mücadelesi oldukça zorlu anlara ev sahipliği yapacak. Ortaya çıkacak olan çalışmaların oldukça önemli olması bekleniyor. İlk maçın 1,0 skoru ile kaybedilmesi, her şeyi ikinci maça bıraktı. Burada alınacak olan sonuçlar büyük önem taşıyor. Kaçırılmayacak heyecana sizlerde kolaylıkla ortak olabilirsiniz. İlk maçta yapılan hataların tekrar edilmemesi için Cocu sürpriz ilk 11 sahaya süremeye karara verdi. Böylelikle performansından memnun olmadığı oyuncuları kızağa çekmiş olacak. Mutlak kazanmak zorunda olan Fenerbahçe zorlu bir maça çıkıyor.

Şampiyonlar Ligine Katılma Şansı Yükseliyor

Ekranlara gelecek olan mücadeleleri büyük bir keyifle seyretmeye hazır olun. İlk maçın ardından ilk 11 oyunlarının değişmesi ile birlikte takımın oyun anlayışında da değişiklikler olacak. Ekranlara gelecek olan mücadelede ev sahibi olmanın avantajı yüksek olacak. Taraftarın büyük bir destek göstermesi bekleniyor. Tribünlerin büyük ölçüde dolması bekleniyor. Ekranlara gelecek olan karşılamada çekişmenin yüksek olacağı da ortada. Konuk takım ilk maçta yakalamış olduğu üstünlüğü kullanmak istiyor. Bunun için yapacakları son derece önemli olacak. İlk dakikadan itibaren kıran kırana bir mücadele olacak. Grandbetting ile maç çok daha eğlenceli hale geliyor. Sizlerde sunulan fırsatlardan yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Nefesler Tutuldu Maç Saati Bekleniyor

Oldukça heyecan verici anlara sahne olmasını beklediğimiz karşılaşmayı büyük bir keyifle takip etmeye hazır olun. Temsilcimiz alacağı galibiyetle şampiyonlar liginde gruplara kalmak istiyor. Bunun için ortaya koyacakları mücadele bir hayli önemli olacak. Bu anları yakından takip etmeye hazır olun. Süper lig maçı mücadelenin taktik detaylarının ortaya çıktığı bir maç olmuştu. Bu akşam ise baskı kuran, rakip sahada daha çok topla oynayan bir takımın olması isteniyor. Bunun için çalışmalar son güne kadar sürdü.

 


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

8+6 = ?