logo


14 Nisan 2015

Fenerbahçe maçlara çıkacak mı?

Fenerbahçe maçlara çıkacak mıFutbolcularla görüşen Fenerbahçe Yönetiminin oyuncularından psikolojik olarak hazır oldukları cevabını aldıkları öğrenildi. Fenerbahçe’de son dakika sürprizi yaşanmazsa ‘maçlara devam’ kararı çıkacak…

Fenerbahçe’de gözler yönetimin alacağı sahaya çıkıp çıkmama kararına çevrildi. Failler bulunana kadar futbol oynamayı düşünmüyoruz açıklamasında bulunan sarı lacivertli yönetimin perşembe günü oynayacakları Mersin İdman Yurdu maçı öncesi verecekleri karar bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın takım kaptanları ile yaptığı toplantıda faillerin yakalanarak cezalarını çekecekleri garantisini vermesinin ardından, futbolcularla görüşen Fenerbahçe Yönetiminin oyuncularından psikolojik olarak hazır oldukları cevabını aldıkları öğrenildi.

Alınan devlet garantisinin ve futbol takımının hazırız mesajlarının ardından sarı lacivertli yönetimin yola devam kararı almaları bekleniyor.

Perşembe günü oynanacak Mersin İdmanyurdu maçının hazırlıklarını devam eden Fenerbahçe’de Teknik Direktör İsmail Kartal’ın yedek ağırlıklı bir takımla sahaya çıkacağı gelen haberler arasında.

Kendi sahalarındaki maça , ilk karşılaşmada Mersin’den galibiyetle dönmüş olmanın rahatlığı ile çıkacak olan İsmail Kartal’ın kupanın gruplar bölümünde olduğu gibi genç ağırlıklı bir takımı sahaya süreceği ifade ediliyor.

Sarı Lacivertli takımda sakatlıkları bulunan Bruno Alves, Egemen Korkmaz, Diego Ribas, Mehmet Topuz, Alper Potuk ve Volkan Demirel’in tedavilerine de devam ediliyor.

Teknik Direktör İsmailKartal’ın pazartesi günü ligde karşılacakları zorlu Bursaspor maçını düşünerek sakat oyuncularının durumu ile ilgili sağlık heyetinden günlük rapor aldığı belirtiliyor.

Etiketler: » » » » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

2+10 = ?