logo


Felipe Melo: “Hepsi yalan…”

melo

Transferin son gününde Galatasaray’dan ayrılıp Inter’in yolunu tutan Felipe Melo ve Alex Telles, basın toplantısında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Galatasaray’da yaz boyunca kalıp kalmayacağı merakla beklenen Felipe Melo, sözleşme uzatılmasına karşın transferin son gününde Alex Telles’le birlikte Inter’in yolunu tuttu.

Mancini’nin çalıştırdığı Milano temsilcisinde forma giyecek iki futbolcu, kendileri için düzenlenecek basın toplantısında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Sözü ilk devralan isim olan Felipe Melo, ”Ben savaşcı bir oyuncuyum. Burada olduğum için çok mlutum ve kazanmak için buraya geldim. Artık yalnızca burada başarılı olmak için konsantre oldum. Galatasaray’da da çok başarılı günler geçirdim, penaltı kurtardığım bile oldu” ifadelerini kullandı.

“Türkiye’de hiç problemim olmadı”

Fiziki olarak henüz yeterli seviyede olmadığını dile getiren Melo, Türkiye günleri ilgili de konuşurken, ”Alex Telles kadar hazır değilim. ancak derbiye kadar tamamiyla hazır olurum. Burada genç bir kadro var ve bende onlara yardımcı olmak için buradayım. Türkiye’de olduğum dönemde hiçbir problemim olmadı. Orayı çok seviyordum. Çıkan tüm iddiaların hepsi yalan” diye konuştu.

Telles: “Her takım Melo’yu ister”

Melo’nun ardından açıklamalarda bulunan bir diğer isim olan Alex Telles ise, ”Melo ile birlikte İnter’e gelmekten dolayı çok mutluyum. O her şeyi kazanmış biri. Her takım onun gibi bir futbolcuya sahip olmak ister. Bende bir an önce kendimi kanıtlayıp sahaya çıkmak için sabırsızlanıyorum” dedi.

Antrenmanlara başladılar

Öte yandan iki futbolcu, resmi sözleşmeyi imzalar imzalamaz takımla antrenmanlara başladı. Melo ve Telles’in ilk antrenmanda, takımdaki diğer Brezilyalı oyuncular Miranda, Dodo ve Juan Jesus ile olan yakınlıkları da dikkat çekti.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

9+4 = ?