logo


21 Temmuz 2018

Fatma Girik: Gördüğüm yerde Ceceli’ye tokadı patlatacağım

Türk Sineması’nın usta isimlerinden biri olan Fatma Girik gündeme bomba gibi düşen Mustafa Ceceli olayında tavrı çok sert oldu.

Eski eşi Sinem Gedik ‘in, İntizar ile olan ilişkisinin görüntülerinin mahkemeye sunulması ve medyada yer almasının ardından Mustafa Ceceli ‘ye gelen tepkiler sürüyor. Bu tepkilerden biri de Fatma Girik ‘ten geldi . Posta’dan Alev Gürsoy Cimin’e konuşan Girik, Ceceli hakkında çok sert ifadeler kullandı. Girik’in tepkisi şöyle:

İntizar’ı tanımıyordum bile. Duman gibi bir grup zannediyordum. Kadın olduğunu öğrendiğimde şaşırdım. Mustafa Ceceli’yi de çok dinlemem ama olayı duyunca dehşete kapıldım. Bir insanın mahremine kamera ile girmek yavşaklık, kalleşlik! Senin çocuğunun annesi o. Hadi kamera koymadın diyelim, basına neden haber uçurdun? İnsanın başka bir sevgilisi olursa, anlarsın ki sen de bulamadığını o adamda bulmuş. Kabul edersin. Ama bu hikayede kadının sevgilisi hemcinsi. Onun tercihi. Bu olayda sadece Mustafa Ceceli kabahatli. Zaten boşanmışsın. İster kadınla sevişir ister erkekle, sana ne? Sen ne karışıyorsun artık? Gördüğüm yerde Ceceli’nin yüzüne tükürüp tokatı patlatacağım ablası olarak.(Cumhuriyet)

Etiketler: »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+2 = ?