logo

11 Ocak 2016

Fatih Portakal’dan Beyaz’ın özrü ile ilgili açıklama

Ffatih portakal

Beyaz Show’da yaşanan Ayşe Öğretmen vakasından sonra, Beyazıt Öztürk Kanal D Ana Haber’e çıktı ve özür diledi. FOX Haber’in anchormani Fatih Portakal canlı yayındaki o sözleri ve Beyazıt’ın özür dilemesi hakkında açıklamada bulundu.

Fatih Portakal, Beyazıt Öztürk’ün canlı yayında yaşadığı olayda rejinin de gereken uyarıyı yapmadığına dikkat çekti. Portakal, konuğun sözlerine müdahale etmekte geç kalınmasının sadece sunucudan kaynaklanmadığını belirtirken, rejide dikkatli bir editör bulunmamasının da etkili olduğunu söyledi. Beyaz’ın programına bağlanan öğretmene terör soruşturması!

Fatih Portakal, Kanal D Anahaber’de canlı yayına katılan ve Cuma akşamı yaşanan olayla ilgili özür dileyen Beyazıt Öztürk’ün açıklamasında da farklı bir noktaya vurgu yaptı..

FATİH PORTAKAL’IN O AÇIKLAMASI

fatih portakal ‏@fatihportakal

‘Çocuklar ölmesin, analar ağlamasın’ her zaman söylenmesi gereken bu. Ama her akşam canlı yayın yapan biri olarak basiret bağlanabiliyor.

Canlıda dinlemeyi bir an kaçırırsanız bir de rejide sizi uyaracak muhakemesi güçlü olan biri yoksa donar kalırsınız. Sadece konuk konuşur.

Umarım #Beyaz’ın özürü ‘çocuklar ölmesin, analar ağlamasın’ sözüne değildir!Çünkü hiçbir çocuk, hiçbir insan ölmesin ve kimse ağlamasın..

Kaynak: medyafaresi

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?