logo

18 Temmuz 2016

Farklı Hastalıkların Teşhisi Steteskop Çeşitleri

Sağlık sektöründe kullanılan pek çok medikal ürün her geçen çeşitlenerek ve gelişerek yeni bir hal almaya devam ediyor. Bu anlamda hastalıklarla ilgili ilk izlenimlerin alınmasını sağlayan steteskop da farklı birçok çeşidi ile pek çok türden hastalığa çözüm bulunması konusunda önemli adımların atılmasına olanak sağlıyor.

Aspiratör Cihazı Tıbbın Her Dalında Kullanılıyor!

Ameliyatlar sırasında yapılan işlemlerde hastanın vücudunda ortaya çıkan bazı atık maddeler aspiratör cihazı sayesinde kolaylıkla ve hijyenik bir şekilde alınabilmektedir. Son yıllarda bu cihazlarda değişen gelişmelere bağlı olarak aspiratör cihazları artık sağlık sektöründeki her branşta yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Örneğin, diş hastalıklarında ağızlardaki atıkların toplanmasını sağlar.

Fiziksel Sorunların Çözümünde Ortopedik Ürünler

Kırılmalar, çatlamalar veya yanlış oturma ve duruş pozisyonlarının sık sık kullanılması sonucunda bazı fiziksel problemler ortaya çıkmaktadır. Bu problemlerin çözülmesinde ortopedik ürünler kullanılarak başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. Ortopedik ürünlerle birlikte pek çok medikal ürün çeşidini de bir arada bulabileceğiniz medimport.com.tr sitesi kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?