logo


18 Mayıs 2017

Facebook’ta fotoğraflara bakarken anladı! Meğer annesi…

Sosyal paylaşım sitesi Facebook’tan ailesinin fotoğraflarına bakarken acı gerçeği öğrendi

31 yaşındaki genç kadın Facebook’ta gezerken hayatını etkileyecek bir sırrı çözeceğinin farkında değildi. Arjantin’in Mar del Plata şehrinde yaşayan Martinez, Facebook’ta eski fotoğraflarına bakarken, ailesinin bazı fotoğraflarında bir ayrıntı dikkatini çekti. Annesinin kendisini doğurmadan çok kısa süre önce çekilmiş fotoğraflarında hamile olmadığını gördü. Hem de fotoğraflardan birinde Silvine’nin doğmasına sadece iki hafta vardı ve annesi gayet fit görünüyordu.

16 YAŞINDA BİR ANNEDEN ALINMIŞ

Evlat edinildiğini geç de olsa öğrenen genç kadın, alesiyle yüzleşmek için konuyu açtı. Ailesinin Silvina’ya söyledikleri tek şey saat 11:30’da dünyaya geldiği ve biyolojik annesinin 16 yaşında olduğuydu. Ebesinin adının ise Ricardo Carminatti olduğunuda söyleyen ile başka bir ayrıntı vermedi. Slvina, Facebook’ta yaptığı açıklamada “Üvey annem pek bir şey bilmiyor ya da anlatmak istemiyor. Üvey babam ise yıllar önce vefat etti. Biyolojik anne ve babamın beni terkedip terketmediğini veya beni para karşılığı evlat edindirip edindirmediklerini bilmek istiyorum sadece” dedi.

GERÇEK AİLESİNİ BULABİLMEK İÇİN FACEBOOK SAYFASI AÇTI

Silvina Martinez Pintos, Facebook’ta son olarak “Hayatıma devam edebilmem ve gerçekte kim olduğumu öğrenebilmem için bunları mutlaka öğrenmem gerekiyor” dedi ve bir Facebook sayfası açtı. Genç kadın Facebook üzerinden biyolojik ailesini aramaya aylardır devam ediyor.

Etiketler: » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

10+2 = ?