logo


26 Haziran 2016

FACEBOOK HİLELERİ

Son dönemde ülkemizde de oldukça popüler bir sosyal paylaşım sitesi olan Facebook’da, özellikle genç nesilin tercih ettiği bir hile olan  Facebook beğeni kazanma, her geçen gün daha çok kullanıcıya hizmet etmeye başladı. Birkaç farklı çeşidi olan bu hilenin kullanımının ücretsiz olması ise talebin artmasına neden olan başlıca neden.

Yorum beğendirme hilesi ile sizin veya sahibi olduğunuz sayfanın durum, bağlantı, video, fotoğraf gibi paylaşımlarının altındaki yorumlarınızı beğendirebilirsiniz. Bu sayede yapmış olduğunuz bir yorumun bu kadar fazla beğeniye sahip olması ile bir anda arkadaşlarınız arasında popülerliğiniz artacak ve ilgi göreceksiniz. Bunu yapmak için sadece yorumunuzun olduğu içeriği seçmek, beğeni sayısının artmasını istediğiniz bu yorumu en fazla kaç kişinin beğenmesini istediğinizi, yani bir limit belirlemeniz yeterlidir. Daha sonra sistem otomatik olarak bu yorumunuza ait beğeni sayısını belirlediğiniz limite kadar artıracaktır.

Beğeni hilesi gibi revaçta olan bir diğer hile ise yorum artırma hilesidir. Yapmış olduğunuz paylaşımın ID’sini kopyalayıp ilgili sitedeki menüye yapıştırdıktan sonra, artırmak istediğiniz yorumu ve bu yorumu kaç kişinin yazmasını istiyorsanız bu limiti belirtmeniz yeterlidir. Bu sayede tamamen Türk kullanıcıların yapacağı bu yorum ve beğeniler, Türk beğeni yöntemi ile gerçekçi gözükecektir.

Bu hileleri aynı zamanda sayfanız için abone sayısını artırma, veya kendiniz için arkadaş sayısı artırma şeklinde de güvenle kullanabilirsiniz.

Etiketler: »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

1+4 = ?