logo


Faber Castell

Yazı gereçleri denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Faber Castell 250 yılı aşkın bir süredir varlığını sürdürmektedir. Almanya kökenli firmanın ürünleri geniş bir dünya pazarında tüketici ile buluşur. Üretim konusunda geleneği olan kaliteci yaklaşımını gelecek ile birleştiren ve yenilikçi bir çizgi ile ürün tasarımı yapan firmanın onlarca ürün seçeneği vardır. Başta kalemler olmak üzere resim gereçleri alanın da üretim yaparlar.

Faber Castell ürün yelpazesi içinde her ihtiyaca yönelik bir ürünü barındırır. Yazı yazmak için kalemler ve tamamlayıcı ürünler bulunur. Resim yapmak isteyenler içinse çeşit çeşit boyalar üretir. Boyalar amatör ve profesyonel kullanıma göre sınıflandırılır.

Hem Çocuklara Hem Yetişkinlere

Profesyonel kullanım için ürettiği kalemlerin ve boya setlerinin yanı sıra çocuklar için de çalışan Faber Castell minik parmaklara en uygun seçenekleri sunar. Çocukların sağlığına zarar vermeyen ve parmak yapılarına tam oturan kalem tasarımları ile miniklerin yazma, resim yapma güdülerini teşvik eder. https://www.hobi24.com/faber-castell da sunulan Faber Castell ürünleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Etiketler: » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

9+6 = ?