logo


28 Temmuz 2013

F.Bahçe’yi bekleyen tehlike kapıda

krasic-20062013Milos Krasic, Alman ve İspanyol takımlarından gelen teklifleri geri çevirdi Sırp futbolcu, oynamasa dahi Fenerbahçe’den ayrılmak istemiyor.

Fenerbahçe’de Oscar Cardozo’nun transferi gerçekleşirse yabancı sayısı 12’ye çıkacak. Sarı-Lacivertliler’de şu anda hiçbir yabancı futbolcuya teklif yok! Takımdan ayrılmak isteyen futbolcu da yok. Bu nedenle Fenerbahçe’yi önümüzdeki günlerde ciddi bir kriz bekliyor.
Milos Krasic, kendisine gelen Alman ve İspanyol takımlarının tekliflerini elinin tersiyle itti. Sırp futbolcunun İstanbul’da çok mutlu olduğu ve oynatılmasa dahi buradan ayrılmak istemediği belirtildi. Bu arada Fenerbahçe Cardozo alınırsa, futbolcu da satamazsa 2 yabancı oyuncunun sözleşmesini dondurmak zorunda kalacak.

YOBO’YA DA CİDDİ TEKLİF YOK

Fenerbahçe’de Milos Krasic ile birlikte başka takıma gitmesi gündeme gelen bir diğer futbolcu olan Joseph Yobo’nun oynamaması durumunda ayrılmak istediği, fakat aldığı yıllık 2.3 milyon Euro’yu bulan hiçbir teklifin kulübe ve menajerine ulaşmadığı kaydedildi.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

3+6 = ?