logo


11 Mayıs 2016

Ezgi Avcı, Survivor 2016’ya vedasının ardından ilk kez konuştu

Ezgi Avcı, Survivor 2016'ya vedasının ardından ilk kez konuştu

Dün akşam SMS oylaması sonucu Survivor 2016’ya veda eden isim Ezgi Avcı olmuştu. Ezgi, adaya vedası öncesi verdiği röportajda arkadaşlarıyla önemli açıklamalar yaptı.

Ezgi Avcı, Survivor 2016’ya veda ettikten sonra ilk defa Acunn.com’a konuştu.Üç buçuk ay boyunca yaşadığı Survivor macerası ve aynı adayı paylaştığı arkadaşlarıyla ilgili çok önemli açıklamalarda bulunan Ezgi, adada kendisini en büyük hayal kırıklığına uğratan isimlerin de Yattara ve Mehmet olduğunu belirtti.
Atakan, senin vedan ardından nasıl bir tavır sergileyecek?
Ben ayrıldığımda Atakan yalnız kalacak. Çünkü biz bir takımdık. Şöyle ilerler diye düşünüyorum. Bir süre tek olacaktır. Sonrasında Yattara ile iyi anlaşabileceğini düşünüyorum. Diğerlerine karşı ise tavrı net olacaktır.

Adada ‘Ezgi, Atakan’ın gölgesine sığınıyor’ eleştirileri yapıldı. Sen ne düşünüyorsun?
‘Biz ikimiz bir grup olmayı ikimiz seçmedik. Yani biz en başta 9 kişilik bir gruptuk. Ve insanlar yavaş yavaş elenmeye başladı. Ya da bize ihanet ettikleri için biz iki kişiye düştük. Biz yalnız kalmayı ikimiz tercih etmedik. ve bir şekilde olaylar bizi birbirimize sürükledi.’

Ünlüler takımında senden sonra kim veda eder?
Ezgi: ‘Bizim takımda bundan sonra veda edecek isim kim olur tam olarak bilmiyorum ama, potaya şu isimler girecektir;

Yunus tekrar potaya girecektir diye düşünüyorum. Dokunulmazlık sembolünü Atakan alırsa, zaten geriye çok da fazla isim kalmıyor ama; bence Yunus, Nagihan ve Semih olur. Bu üç kişi potada olacaktır ve yüksek olan kişi Nagihan adaya veda edecektir.

Etiketler: »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+6 = ?