logo


09 Mayıs 2017

Evlat Kokusu Neden Final Kararı Aldı?

Evlat Kokusu yayınlanan final bölümü fragmanıyla izleyicilerine kötü haber verdi. Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren heyecan dolu dakikalar yaşatan dizi Evlat Kokusu final bölümüyle çarşamba akşamı ekranlarda olacak.

Kanal D ekranlarının heyecan seviyesi yüksek dizisi Evlat Kokusu yayınlanan final bölümü fragmanıyla bomba gibi geliyor. Dramatik dizi Evlat Kokusu final bölümüyle çarşamba akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan final bölümünde Mahkemede tanık kürsüsüne Ela’nın çıkması Zümrüt için son darbe olur. İşte, Evlat Kokusu final bölümü fragmanı.

FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK

Mahkemede tanık kürsüsüne Ela’nın çıkması Zümrüt için son darbe olur. Yaşananlara daha fazla dayanamayan Zümrüt, Çınar’a gerçek annesinin Zeyno olduğunu itiraf eder.

Küçük Çınar için bu duyduklarını kabullenmek mümkün değildir. Çınar kendisini almaya gelen Zeyno’ya büyük tepki gösterir. Zeyno, Çınar ile yeni bir hayat kurmaya çalışsa da bu hiç de kolay olmayacaktır.

Aslan ile Zeyno arasındaki yakınlaşma hem Zümrüt hem de Yusuf tarafından fark edilmiştir…

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Çınar’ın öz babası Yusuf’un mahkeme salonundaki yalancı tanıklığı, işleri daha da içinden çıkılmaz bir hale getirir. Yıllar sonra yeniden Yusuf ile karşı karşıya gelen Zeyno bu kez kendini daha büyük bir beladan korumak zorundadır. Çünkü Yusuf, paranın kokusunu almıştır.

Yaşananlardan dolayı kontrolünü kaybeden Zümrüt hata üzerine hata yapar. Ela ve Çınar arasında olayların seyrini değiştirecek olan gizli anlaşmadan kimsenin haberi yoktur. Zeyno ile Aslan arasında ise güçlü bir duygusal bağ kurulmaya başlamıştır.

Etiketler: » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+7 = ?