logo

Ev Arayışınızı Online Olarak Çözümleyin

Her türlü taşınmaz malların alım, satım, kiralama işleriyle emlak sektörü uğraşmaktadır. En çok konut alırken ihtiyaç duyduğumuz emlak şirketleri hem bütçemize uygun hem de isteklerimize göre ev bulmak için başvurduğumuz aracılardır.

Özellikle İstanbul’da bir emlak şirketine danışmadan kiralık ya da satılık ev bulmak çok zordur. Semtlerin çok olması ve çoğu ev sahibinin evini emlak şirketine vermesi ile bu durum emlakçılara danışmamız gerektiği noktasında bizleri hemfikir yapıyor.

Türkiye’nin pek çok bölgesinde ihtiyaçlarınız doğrultusunda konut bulabileceğiniz akıllı emlak sitesi, zingat.com, özellikle İstanbul semtlerinin ayrı ayrı bölge raporlarını sunarak işinizi kolaylaştırmakta. İstanbul Arnavutköy satılık daire bazında dairelerin satış fiyatı 140 TL ile 230 TL arasında iken kiralar, 700 lira civarında.

Konut piyasa grafiğinde ise yıllara göre artış görülmekte. İstanbul Eyüp satılık daire satış fiyatları 1500 TL ile 2600 TL arasında değişmekte. Satılık daireler ise 300 bin civarı.

İstanbul Zeytinburnu satılık daire istatistikleri sosyoekonomik derece A sınıfı olup demografik artış söz konusudur. Kiralar ise 1.200 TL ile 2000 TL arasıdır. Ayrıntılı konut bilgileri ve bölge raporları için zingat.com ziyaret edin.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+6 = ?