logo

Estetik Sayesinde Sağlık Ve Güzellik

Vücudunun belirli bölgelerindeki kusurlardan şikâyetçi olan bireyler estetiğe başvurmaktadır. Genç yaşlarda estetik yaptırmak isteyen kişiler daha çok kullandıkları ilaçlardan ve hastalıklardan kaynaklanmaktadır.

Bayanların yazın bikini ve mayodan soğumasına sebep olan çarpık, asimetrik ve ya kalın görünümlü bacaklar günlük hayatta etek giymelerine de engel olmaktadır. Hastaların şikâyetleri doğrultusunda bacak estetiği için liposuction, lazer lipoliz gibi farklı teknikler kullanılmaktadır. Bacak formunun korunması ve yeniden şekillendirilmesi için yağ enjeksiyonu da yapılabilmektedir.

Genel ve ya lokal anesteziden biri tercih edilerek kolun enine ve boyuna kesilmesinden sonra kalitesi bozulmuş olan derinin alınması ile kol estetiği yapılmaktadır. İz kalması konusunda endişelenen kişilerin de içi rahatlamaktadır. Yaş ilerledikçe yağ tabakasının yerleşmesinden dolayı daha fazla sarkan bir deri gözlemlenmektedir.

Kas dokusunun zamanla gevşeyerek yağ dokusu duvarlarının diyet, egzersiz ve sporla eritilemeyeceği durumlar da karın germe yapılmaktadır. Mükemmel sonuçların elde edilmiş olması insanların daha cesaretli olmasını sağlarken korkusuz bir operasyon geçirmektedirler.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?