logo


26 Mart 2016

Esra Erol’dan ‘çocuk istismarı’ tepkisi

Esra Erol'dan 'çocuk istismarı' tepkisi

Geçtiğimiz yıl ikinci çocuğu Ömer’i dünyaya getiren Esra Erol, çocuk istismarına isyan etti.

Minik oğlunun fotoğrafını Instagram sayfasında paylaşan ünlü sunucu altına şu notu düştü:
“Çocuklar ile ilgili haberleri okuyamıyorum, dünyam kararıyor! Midem bulanıyor ve içimde kontrolsüz bir şiddet duygusu uyanıyor! Dünyanın en masum varlıklarını inciten ve onlara zarar veren herkes en ağır şekilde cezalandırılmalı!”

1

Esra Erol’u çıldırtan yorum

Ekranların sevilen isimlerinden Esra Erol sosyal medyadan bir fotoğraf paylaştı ortalık karıştı! Bir takipçisi Erol’un paylaşımının altına ‘İnşallah sen de eşinden en kısa sürede ayrılırsın adi kadın’ yazınca ünlü sunucu çıldırdı. Kendisine ve eşine yapılan kötü yoruma hemen tepki gösteren Erol, sevenlerinden yorum yapan kullanıcıyı engellemelerini istedi.

2

Yapılan yoruma çok sinirlenen ünlü sunucu sosyal medyadan şu sözlerle isyan etti…
‘Bakın böyle insanlar var! Hatta daha fazlası… Bunları teşhir edeceksin. Sosyal medya bu pisliklerden temizlensin! Lütfen şikayet edin! Bu ve bunun gibi zavallılar gelir bir de bilmiş bilmiş yorum yapar, ahkam keser! Nefret eder ama takip eder!

3

Bir pislik daha temizlendi! Bundan sonra böyle! Bakalım herkes aklına geleni yazacak mı? Yumurta ve ya sahte hesaplar umurumda değil ama gerçek hesaplarla uğraşacağım. Teşekkürler engelleyenlere…’

Etiketler:
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

6+9 = ?