logo


Esra Erol suskunluğunu ilk kez bozdu

Esra Erol suskunluğunu ilk kez bozdu

ATV ekranlarının sevilen sunucusu Esra Erol, Seda Sayan ve Zuhal Topal arasında yaşananlara, kendisinin de içinde olduğu atışmalara ilk kez cevap verdi.

Her türlü iftira ve karalama kampanyasına karşı sessizliğini koruyan Erol, yaşadıklarını gözyaşlarıyla anlattı. Eski yapımcılarının şuan Topal’a çalıştığını belirten Erol, meslektaşına; ‘Kendini maşa olarak kullandırma’ diyerek, uyardı. İlahi adalete inandığını söyleyen Erol, sabrı biraz daha tüketilirse, söyleyeceklerinden sonra o kişilerin Türkiye’de yaşayamayacağını söyleyerek konuşmasını sonlandırdı.

“ÇOCUĞUN DA SEN DE ÖL”
Ben doğuma gözyaşlarıyla gittim fake hesaplarla bana ‘sen o doğumda geber’ ‘senin çocuğun gebersin’ diye yorumda bulundular. 8 aydır ağzımı açmadım. İcralar, ihtarlar bakın bugün yine ifadeye gidiyorum. İfadeye gitmemin sebebi şu; bu hamile skandalında kovduğunuz ve aynı zamanda şiddet gösterdiğiniz çalışanlarınızdan birİnin iddiası bu hamile bir hanımefendi varmış Bununla ilgili ifadeye gidiyorum. Biz locadaki adayların telefonlarını almaya çalışıyormuşuz Ali’yle ikimiz bunu örgütlüyormuşuz. Ya benim locamı boşalttınız locadaki adayları aldınız daha ne diyim ben size.

PROGRAMIMA GELEN KİŞİLERİ TEHDİT ETTİLER
Geçen sene programa katılan kişilere bizimle kalıyorlar diye tehdit ettiler. Buradaki herkes buradan başka bir programa gidebilir. Bugüne kadar programıma katılan biri çıksın desinki ben başka programa gittim diye Esra Erol bana şunu şunu yaptı yada sözleşmeyi önüme sürdü. Asla yapmam artık buradan giden birine dön denmez. Siz bunu da yaptınız.

“BENİM ARŞİVİMİ ÇALDINIZ”
Benim arşivimi çaldınız. Hukuk ve yargı diye bir olay var her şey orada çözülür bir de ilahi adalet var. Ben hamileliğimde ve sonrasında yaşadıklarımı Allah’a havale ettim, asla beddua etmedim. Allah’ım öyle büyük ki ben o günü göreceğim.

ÖYLE ŞEYLER SÖYLEYECEĞİM Kİ 0 İKİ KARI KOCA TÜRKİYE’DE DURAMAYACAK
Öyle bir şey söyleyeceğim ki o 2 karı koca Türkiye’de duramayacak. O zaman Türkiye’de yer yerinden oynayacak. Bu bir tehdit değildir kendi yaşadığım bir olaydır.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+5 = ?