logo


13 Aralık 2017

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Mürsel’den şok itiraf!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 84. bölüm final sahnesinde, Mürsel Kaptan kod adlı kişinin kim olduğunu itiraf etti! EDHO 84. bölüm son sahnesinde, Kaptan kod adlı kişinin Nevzat olduğu ortaya çıktı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Salı akşamı yayınlanan 84. bölümüyle nefesleri kesti. Dizinin final sahnesinde, Mürsel’in açıkladığı sır ise Yaşar ve Hızır Çakırbeyli’yi şoke etti.

Hızır’ın ele geçirdiği Mürsel’i gizli tanık olarak Nevzat’a teslim etmesi, başından beri planların içinde olan Kimsesiz Yaşar’ı sinirlendirir. Gizlice uygulanan bu planlardan bihaber olan İlyas, arkasından çevrilenlere karşılık vermek için geç kalmayacaktır. Mürsel, bildiği isimleri söyleme karşılığında serbest bırakılmak için pazarlık yaparken Alparslan ona bir şans daha vermemeye kararlıdır.

Ya o isimleri alacak ya da canını alacaktır. O isimlerden bir tanesi ise kimsenin tahmin edemeyeceği biri çıkacaktır… Ev ahalisi Hızır ve Meryem’i barıştırmanın yollarını aramaktadır. En vurucu hamle, oturup daha fazla bir şey yapmadan beklemek niyetinde olmayan Ömer’den gelir. Bu sayede eve kadar giren Candan beklemediği tepkilerle karşılaşacaktır.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+2 = ?