logo


10 Ocak 2017

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yayınlanmıyor?

Reytingleri alt üst eden dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 54. yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV’nin yayın akışından da kaldırıldı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bitti mi?

Salı akşamları ATV’de yayınlanan popüler dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 54. yeni bölüm fragmanının yayınlanmaması kafalarda soru işareti bıraktı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın ATV’nin yayın akışında da görünmemesi merak uyandırdı. İki haftadır yeni bölümü yayınlanmayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle ilgili ATV kanalının açıklama yapması bekleniyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 54. BÖLÜM FRAGMANI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 54. yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Ayrıca ATV’nin bugünkü yayın akışında da yerine sinema konulduğu görüldü. Konuyla ilgili herhangi açıklama henüz yapılmadı.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ünal Kaplan’ın uzun zamandır sözünü ettiği Suzi bir görevi tamamlamak üzere Türkiye’ye gelir.

Hızır yalnızca kendine değil, devlete de düşman olan güçlere çok yaklaşmıştır. Özkan’ın elindeki önemli dosyalara da ulaşabilirse işi bir hayli kolaylaşacaktır. Masa, kaosun son bulacağı inancıyla nihayet bir kez daha toplanır. Bu durum en çok Ünal Kaplan’ı tedirgin edecektir. Hızır ise bu toplantıyı üstlerine oynanan oyunu bozmak, net bir adım atmak üzere talep eder. Hainin kim olduğu artık bellidir ve eller bu kez onun ölümüne kalkacaktır. Ünal Kaplan’ın uzun zamandır sözünü ettiği Suzi bir görevi tamamlamak üzere Türkiye’ye gelir. Ayağının tozuyla yaptığı eylem, ziyareti süresince epey can yakacağının sinyallerini verir. Meryem’in çağrısı Hızır’ı eve geri döndürür. Diğer bir güzel haber de bir Çakırbeyli’nin daha aileye katılacağı haberidir. Tüm bu güzel gelişmelerden sonra evde bir bayram havası olması gerekirken yaşanacaklar buna engel olacaktır.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+6 = ?