logo


10 Mayıs 2016

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35. bölümde nefes kesen sahne

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35. bölümde nefes kesen sahne

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam nefes kesen bir bölümle ekrana geliyor. Heyecanla beklen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35. yeni bölüm fragmanı bugün yayınlandı. Son bölümde büyük bir patlama ile şok etkisi yaratıp izleyiciyi merakta bırakmıştı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35. yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yapımcılığını Raci Şaşmaz’ın üstlendiği, senaryosunu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener’in yazdığı, başrollerinde Oktay Kaynarca, Kenan Çoban, Deniz Çakır, Ozan Akbaba, Yüksel Arıcı, Tarık Ünlüoğlu, Hakan Karsak, Tuna Orhan, Hakan Karahan, Müjde Uzman ve Yunus Emre Yıldırımer’in paylaştıkları aksiyon, devlet ve mafya dizisi olduğunu belirtelim.

Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35. yeni bölümde merak edilen sahne nedir? diye sorarsanız, son bölümünde büyük bir patlama ile şok etkisi yaratıp izleyiciyi merakta bırakmıştı. Bu akşam ekrana gelecek yeni bölümde bakalım kimler ölecek ya da kimler hayatta kalacak…

1

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜMÜ

Ailenin yaşadığı tüm olumsuzluklara rağmen dünyaya gelen bebekle beraber tam yeni umutlar yeşermeye başlamışken galeride patlayan bomba şok etkisi yaratır. Esra ile yeni bir hayat için yola çıkmaya hazırlanan İlyas’ın hayalleri kana bulanır. Diğer yandan olanlardan habersiz sonunda bebeğini kucağına almış olmanın mutluluğunu yaşayan Civciv ve öz çocuğunun ona baba dediğini duyamadan ömrünü geçirmeyi tercih etmiş fedakar dost Enişte de İlyas’la aynı sonun eşiğindedir. Ünal Kaplan’ın etrafındakiler için yazdığı kader en çok Hızır Çakırbeyli’yi etkiler. Dostun düşmanın birbirine karıştığı masada olayları çözmek hiç de kolay olmaz. Tüm bunların yanında ortaya çıkan sürpriz bir gönül meselesi de işlerin gidişatını etkileyecektir.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+6 = ?