logo

Eski eşinden Fikret Kuşkan’a ‘nafaka ‘ davası

Fikret Kuşkan

Fikret Kuşkan’dan 7 yıl önce boşanan oyuncu Bahar Kerimoğlu, çocukları Gün Kuzgun’un 8 bin 46 liralık nafakasının 25 bin liraya yükseltilmesi için mahkemeye başvurdu.

Fikret Kuşkan, eski eşi Bahar Kerimoğlu ile mahkemelik oldu. Kerimoğlu’nun iştirak nafakasının 25 bin liraya yükseltilmesi için İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurmasının ardından, Kuşkan’ın avukatı sunduğu dilekçeyle talebe itiraz etti:

“Davacının talepleri daha çok kendi ihtiyaçları içindir. Kişisel harcamaları için bu davayı açtığının ve müvekkilimi kişisel gelir kapısı olarak gördüğünün açık kanıtıdır. Zaten boşanma sırasında davacıya tazminat ve öncesinde ev verilmiştir. 8 yaşında bir çocuk için aylık 2 bin lira mutfak ve kasap masrafı yapıldığının iddia edilmesi, hayatın olağan akışına aykırıdır. Müvekkilimin çocuğu için ödediği 8 bin 46 lira iştirak nafakasının çocuğun yaşamı için yeterli hatta fazla olduğu açıktır. Müvekkilim yeniden evlenmiştir ve yakında Kuzgun’un yeni bir kardeşi doğacaktır. 19 bin lira ev kredisi ödemektedir ve şu an işsizdir. 2015 yılı kazancı 317 bin 316 liradır. Yeni bir çocuğu olacağı ve 19 bin lira ev kredisi ödediği için mevcut nafaka bile ağır gelmektedir. Dava reddedilsin.”

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?