logo


Eşini makyajsız görünce dava etti!

Eşini makyajsız görünce dava etti!

Cezayir’de bir damat, evliliğinin sabahında eşini makyajsız haliyle ilk kez görünce ‘yaşadığı şok’ nedeniyle eşine 20 bin dolarlık dava açtı.

Cezayir ’de bir adam evliliğinin sabahında ‘acı bir gerçeği’ keşfetti. İddialara göre karısını doğal haliyle gören adam, bir süre sersemleyip bu kişiyle evlendiğine inanamadı. Öyle ki bir süre eşini, evine giren hırsız sandı! Eşine 20 bin dolarlık(55 bin TL) tazminat davası açtığını söyleyen damat, bir sabah uyandığında yanındaki kişiyi tanıyamadığını ve karısının bu kadar farklı görünüyor olmasının onu şaşırttığını anlattı. Davacı damat, karısının kendisini dolandırdığını ve psikolojik açıdan mağdur olduğu için kadından 20 bin dolar tutarında tazminat talep ettiğini söyledi.

BENZER BİR OLAY ÇİN’DE DE YAŞANMIŞTI

Cezayir’de birkaç hafta önce yaşanan bu olayın bir benzeri 2012 yılında Çin’de de gerçekleşmişti. Jian Feng adında bir Çinli adam, yeni doğan bebeğini karısına göre ‘çirkin’ bulunca karısının geçmişini araştırmış ve karısının birçok estetik operasyondan geçtiğini öğrenmişti. Eşinin onu kandırdığını düşünerek dava açan adam, eşini 130 bin dolarlık (361 bin TL) tazminat ödemeye mahkum ettirmişti.

Etiketler: » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

4+4 = ?