logo


27 Şubat 2019

Ersun Yanal’dan Flaş Derbi Sözleri

Yaşanan kritik heyecanın ardından açıklamalar ardı ardına gelmeye devam ediyor. Yapılan açıklamalar gündemi sıcak tutmaya devam ediyor. Öyle ki merak edilenlere cevap arayan futbol severlerin soruları basın mensupları aracılığı ile gündeme geliyor. Ersun Yanal vermiş olduğu demeçte ise efsane geri dönüşün sır perdesini aralayan sözlerde bulundu. Açıklamaları son derece dikkat çekici bir hal alırken, gündemi yeniden ısıtmaya da yetti. Derbinin ardından devam eden süreci Vivusbet Yeni Adres ayrıcalıkları ile yakından takip etmeye devam edeceksiniz. Büyük heyecan yaşanmaya devam ederken gelecek maçlardaki heyecan daha da artacak.

Tecrübeli Teknik Adamın Soyunma Odası Sözleri

Merakla beklenen soyunma odası sözlerine de açıklık getirdi. Yanal, “Soyunma odasında ne konuştuğumu gerçekten hatırlamıyorum. O anki adrenalinle gerçekten çok fazla şey söyledim. Zor bir süreçte göreve geldik. (Esprili şekilde) Geride kalan süreçte yaşlandık. Takım kadrosu çok kalabalık. Bu sayıyı çok hızlı bir şekilde normal seviyeye getirmemiz gerekiyor. Sezon sonu çok hızlı bir şekilde geliyor. Halen bu sıkıntılarla uğraşıyoruz. 32 kişiyle antrenman yapıyoruz bunu 24’e indirmemiz gerek. Ne yapalım bazı oyuncuları kullanmayacağız. Burası Darülaceze değil ki. Bazı oyuncularla yollarımızı ayıracağız.” İfadelerini kullandı. Vivusbet Giriş sayesinde bütün heyecanı kaçırmayacaksınız.

Efsane Geri Dönüşün Yankıları Sürüyor

Fenerbahçe’nin Beşiktaş karşısında elde ettiği geri dönüşün yankıları sürüyor. Elde edilen önemli performansın ardından gelecek maçlara da daha büyük umutlarla bakan bir takım doğdu. Bu artan performansın son derece değerli bir hale gelmesi de futbol severlerin ilgisini çekiyor. Vivusbet sayesinde hiçbir anı kaçırmayacaksınız. Beğeninizi kazanacak olan çekişme kaçmaz. Kalan haftalarda hak ettiği sıralamaya yaklaşmak üzere çok daha iyi bir performans göstermek isteyen Fenerbahçe sahada olacak.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+5 = ?