logo


29 Aralık 2015

Ersin Korkut’un havalimanında dayak yedi iddiası

Ersin Korkut'un havalimanında dayak yedi iddiası

Ersin Korkut’un dayak yediği iddia edilen video sosyal medyaya bomba gibi düştü. İddiaya göre kimliği belirsiz kişiler, ünlü tiyatro oyuncusu Ersin Korkut’a “Vatan haini” diyerek saldırdı.

Ersin Korkut’a saldırı yapıldı iddiası sosyal medyada büyük ses getirdi. Kimliği belirsiz kişiler, ünlü tiyatro oyuncusu ersin korkut’a “Vatan haini” diyerek saldırdı. Bir havalimanında geçtiği tahmin edilen olayın görüntüleri sosyal medyada yayınlandı.

Ünlü tiyatro oyuncusu Yılmaz Erdoğan’ın yeğeni oyuncu Ersin Korkut’u bir havalimanında “Vatan haini” diyerek saldırdılar. Olayın görüntüleri de sosyal medyaya düştü. Görüntülerde Korkut’a feci şekilde saldırıldığı görülüyor.

HDP’Yİ DESTEKLEDİĞİNİ YALANLAMIŞTI
Daha öncede Korkut’un HDP’yi desteklediği iddia edilen fotoğrafları çıkmış, Korkut da açıklama yaparak fotoğrafın fotomontaj olduğunu belirtmişti. Korkut konuyla ilgili şöyle bir açıklama yapmıştı:

“Bir süredir, sosyal medya üzerinden şahsıma yönelik pervasızca, hiçbir dayanağı olmayan ithamlarla bezeli, beni ve çalıştığım kurumu itibarsızlaştırmaya yönelik provakatif bir kampanya sürdürülmektedir. Nedenini ve kaynağını anlayamadığım biçimde, yukarıda orijinalini görebileceğiniz fotoğrafım, bir partinin seçin minibüsünün üzerindeymişim hissi yaratacak şekilde montajlanmasıdır.

“VİCDAN TERAZİSİNDE TARTMAK MÜMKÜN DEĞİL”
Ülkemizin zor günlerden geçtiği böylesi bir dönemde gerçekleştirilen bu eylemi herhangi bir vicdan terazisinde tartmak mümkün değildir.
Dil, din ve iade özgürlüğüne inana bir insan olarak buradan açıkça belirtmek isterim ki, tutabileceğim tek taraf savaşsız, terörsüz ve linç kültüründen uzan bir ortamnın tarafıdır. Son dönemde yaşanan olaylarda hayatını kaybeden herkese Allah’tan rahmet, ailelerine başsağılığı diler, hakkımda gerçekleştirilen bu çirkin kampanyaya itibar edilmemesini rica ederim”

Kaynak: haberler.com

Etiketler: » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

4+1 = ?