logo


Erken Boşalma

Erkeklerin cinsel birlikteliklerde en çok çekindiği şeylerden biri erken boşalmadır. Bu bir erkek içinde bir bayan içinde istenmeyen senaryoların başında gelir. Cinsellikten zevk alabilmek ve bunu doyum noktasına ulaşana kadar yaşayabilmek çok da kolay değildir. Zamanın bir hayli uzun olması gerekir. Bu da her zaman olduğu gibi erkeklere düşen vazifelerdendir. Boşalma süresi 1 ila 5 dakika arasında süren erkekler vardır. Bu süreler hiç kimse için yeterli değildir ve artırılmalıdır. Bunun için günümüzde bir çok cinsel destek ürünü vardır. Kullanmanız durumunda erken boşalmayı çok hızlı bir şekilde önleyebilirsiniz.

Gelişen teknolojiler ve yapılan çalışmalar günümüzün bu sıkça yaşanan cinsel problemine durdurucu nitelikle bulabilmiştir. Eğer ki sizlerinde bu tarz sorunlarınız var ise kendinize dert etmek yerine hemen çözüm için başlayabilirsiniz. Üstelik erken boşalan erkekleri bayanlarda hiç bir şekilde benimsememektedir. Çünkü bayanlarında ilişkiden tatmin olmaları gerekir. Kısa süreçlerde hiç bir bayanın tatmin olamayacağı da bilinen bir durumdur. O yüzden erkeklere burada çok daha faza iş düşmektedir.

Geciktirici Kullanımı

Cinsel ilişkilerinizde geciktirici kullanımını her hangi bir aksilik olmaması adına rahatlıkla kullanabilmelisiniz. Bu her aşamada sizler için ihtiyaç duyulacak özelliklerdendir. Geciktirici ilaçlar ile bütçenizi sarsmadan uygun rakamlı geciktirici kremlerden kullanabilirsiniz. Geciktiriciler genel olarak bitkisel içeriklerden oluşur. Dolayısı ile kullanımlarında kesinlikle bir sakınca bulunmaktadır. Aksine sizlere verdiği mükemmel etkileri göz önüne alındığında gerçekten ortaya güzel sonuçlar çıkabilmektedir. Cinsel ilişlilerinizi göz önüne aldığınız da en ufak bir sorunun bile göze batabildiği anları bizzat yaşamışsınızdır. Dolayısı ile bu şekilde bir sorunun çözümü için beklemek tamamen yersiz olacaktır. Hızlı bir şekilde çözüme gitmek sterseniz geciktirici kullanımı dışında sizlere bu sorunu tam olarak çözebilecek bir şey bulamazsınız.

Erken boşalma neresinden bakarsanız bakın büyük problemler içeren sorunlardandır. Bir bayan partnerinin kesinlikle erken boşalma sorunu yaşamasını istemez. Çünkü erken boşalma ilişkiyi o an için sonlandıran özelliklerdendir. En basit açılımı ile bu durum gerçekleştiğinde ilişkilerinizde hiç bir şekilde yaşanırlık duygusu yer almayacaktır. Bayanların tatmin olabilme süreçlerini tamamlayabilmek amacı ile erkeklerin cinsel geciktirici ürünlerden bizzat kullanabilmeleri gerekir. Bir bayan kesinlikle soruna bakmaz yada neden kaynaklandığını bilmek istemez. Sadece ve sadece ilişki sürelerinin yoğunluğuna bakar. Dolayısı ile erkeklere diri görünmeleri ve güçlerini zorlamaları konusunda daha da verimli olmaları gerektiğini söylüyor.

Erken Boşalma tedavisi için geciktiriciler: http://www.eczasiparis.com/erken-bosalmayi-geciktirici-urunler

 


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

4+9 = ?