logo


09 Aralık 2017

Erkeklik Kılıfı

Penis kılıfı farklı tatlar ve hazlar almanızı kolaylaştıran harika bir ürün olmakla kalmayıp, cinsel hayatınızı tamamen değiştirebilecek kadar değişik bir üründür. Dış kısmı tırtıklı olan ürün en özel bölgelere temas ettiği için hiç bilmediğiniz zevklerin kucağına düştüğünüzü göreceksiniz. Dış kısmındaki tırtıklar sayesinde kılıf bir anda seks hayatınızı değiştirecek ve sizin de pek çok farklı zevk noktanıza temas ederek harekete geçirecektir. Cinsel hayatınızda farklı anlar yaşamanızı garanti edecek özellikte bir ürün olduğu gibi kullan at olmadığı için de uzun yıllar aynı kalitede penis uzatıcı kılıf kullanabilirsiniz. Yani bakımını ve temizliğini düzgünce yaptığınız sürece her zaman aynı zevki verecek bir ürün elinizin altında olacaktır. Klitorise değen çıkıntılar ve tırtıklar olduğu gibi, anüs bölgesine dokunup uyarak çıkıntılara da sahip olduğundan aynı anda pek çok yerden zevk alabileceksiniz.

İlişki esnasında değişiklik olsun veya fantezi olsun diye de gayet güzel şekilde kullanabileceğiniz ürünle zevkten çılgına dönebilirsiniz. Zevk yaşamanıza ve çığlıklar atarak tatmin olmanıza yardımcı olacak bu ürün sayesinde PENİS KILIFI genellikle 14 cm uzunluğa sahip olduğu gibi, eni de 5 cm civarındadır. Yani uzatmalı penis kılıfı sizi kolayca tatmin edecek boyutlara sahiptir ve dış kısmındaki tırtıklar da zaten aradığınız mutluluğu her anlamda çoğaltarak size sunacaktır. Kullanım esnasında vajina içine sürtüldüğü için alacağınız zevk bir ilişkiden bile çok fazlası olabilir. Özellikle yalnız kişiler için gerçek anlamda haz unsurudur.

Uzun zaman kullanabileceğiniz ürünümüzün motorunun pilleri zayıfladığında değiştirilebilir. Şeffaf dış kısma sahip olan tırtıklı penis kılıfı ile artık zevk duygunuzu açığa çıkarmakta asla güçlük çekmeyeceksiniz ve orgazmın her türlüsünü kendi başınıza dahi yaşayabileceksiniz. Zevk duygunuzu artık daha da gelişmiş hale getirebilirsiniz. Bunun için çok fazla ücret ödemenize de gerek yok. Sitemiz bütçenize en uygun ürünleri sizinle buluşturduğu için herhangi bir sıkıntı da yaşamazsınız. Sitemizdeki kullanıcı yorumları da ürünü daha önce kullanan kişilerin ne denli memnun kaldığını görebilmeniz için oldukça yeterlidir. Beraber olduğunuz kişiyle de penis uzatıcı kılıf ürünümüzü kullanarak daha zevkli geceler yaşayabilir, keyif aldığınız anları artırabilirsiniz.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

3+6 = ?