logo


22 Ağustos 2016

Erkeklere Diyet Önerileri

erkeklere diyetKilo vermek problem olduğu kadar kilo almak aynı şekilde zor olabiliyor. Genellikle erkeklerde kilo alma problemi yaşanıyor. Kadınlar da aynı şekilde bu probleme bazen ortak olabiliyor. Uzmanlar sık sık fazla kilolardan uzak durmamızı söylemesine rağmen erkekler kilo alma ısrar etmeye devam ediyorlar. Fazla kilolar sayesinde spor salonlarında kilo ve yağlarını kasa çevirmek için çaba sarf ediyorlar.

Erkeklerin kilo alması için diyet listesi hazırlıyoruz. Diyet listelerini düzenli bir şekilde takip ettiğiniz zaman rahatlıkla kilo alabilirsiniz. Sağlıklı bir şekilde aldığınız kiloları kasa rahatlıkla çevirebilirsiniz.

Erkekler için kilo alma diyetleri!

Kilo almayı göze aldığınız zaman sabırlı olmalısınız. Spor egzersizleri ile birlikte kilo alabilirsiniz. Spor salonunuza çizdiğiniz program dâhilinde gidebilirsiniz. Bu şekilde daha sağlıklı kilo alacaksınız.

Diyet listesi hazırlama ve uygulaması kolay aşamalar değildir. Özellikle diyet programlarını uygulama kısmında zorlanabilirsiniz. Erkekler için diyet çalışmamızda besinlerin ölçeklerini kendinize göre ayarlamalısınız.

Sabah kahvaltısında; yumurta, peynir, zeytin, domates, biber, reçel, ekmek ve portakal suyu tüketebilirsiniz. Öğle yemeğinde; tavuk yemeği, pilav veya makarna ve yoğurt tercih edilebilir. Akşam yemeğinde; peynirli pizza, domates çorbası, salata ve ayran uygun olacaktır. Ara öğünlerde ise pekmez, çikolata, bisküvi ve meyve tüketmelisiniz. Yemeklerden önce su içmek yerine yemeğinizden sonra su içmelisiniz.

Etiketler: »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

1+6 = ?