logo


18 Nisan 2018

Erkek Gümüş Yüzük

Kadınların aksesuar konusunda çok şanslı olduklarını piyasada kolaylıkla yüzük, kolye, bileklik gibi ürünlere ulaşmasından biliyoruz. Fakat Sanroza sayfaları sayesinde erkek aksesuar dünyasına da büyük ve yeni bir soluk geliyor. Sanroza sayfalarını gezdiğinizde al sancağımızın şanı ile yüzüklere kattığı ihtişamı, İYİ yani Kayı Boyu Sancağının yüzüklere konu oluşuna, Diriliş Ertuğrul dizisinde zevkle izlediğimiz ve sahip olmak istediğiniz ihtişamlı ve görkemli tarzdaki yüzüklere tüm erkek gümüş yüzük modelleri kategorisinden sizlerde sahip olabilirsiniz.

Kaliteli Erkek Gümüş Yüzük Modelleri

Peygamber Efendimiz’in yüzük taktığını anımsayacak olursak gümüş yüzük takmanın da güzel bir sünnet olduğunu hatırlamış oluruz. Bu bakımdan Osmanlı devlet armalı yüzükler, oniks taşlı erkek yüzükleri, Elif /Vav işlemeli erkek yüzükleri ve çok daha fazlası sayfalarımızda gözler önüne seriliyor. Şıklığınızı tamamlayacak, tarzınızı – stilinizi vurgulayarak auranızı yükseltecek türde ki bu görkemli erkek gümüş yüzük  modellerine sizlerde hemen şimdi sahip olabilirsiniz.

Gümüş yüzük takmanın peygamber efendimiz S.A.V. hazretlerinden erkeklere kalan özel miraslarından sünnet-i seniyelerden olduğunu düşünecek olursak sizin de bu tarz bir tavır takınıyor oluşunuz, hoş ve güzel davranışlardan olabilir. Bildiğiniz gibi yaşadığımız dönemde IYI armalı ceddimizin başlangıcını – atalarımız olan Kayı boyunu simgeleyen özel gümüş yüzükler ve aksesuar kullanımı erkekler arasında çok trend olmuş durumda. İki ok ve ortada bulunan bir yayı simgeleyen bu arma işareti ile sizlerde manalı ve hoş bir şekilde parmaklarınız detaylandırabilirsiniz. Giyim tarzınıza, stilinize ve duruşunuza hoş bir yansıma olacak olan bu kusursuz aksesuar türlerini 100’lerce çeşitlilikte Sanroza sayfalarında bulabilirsiniz. 1001 çeşit ve farklılıktaki Kayı boyu ve tüm erkek gümüş yüzük modelleri için doğru adres Sanroza sayfaları olacaktır.

Kaliteli Erkek Gümüş Yüzük Modelleri

Kaplan gözü taşlı yüzükler, Osmanlı tuğralı yüzükler, okyanus, sedef taş yüzükler geçmişten geleceğe ceddimizi ve anlı şanlı atalarımızın ruhunu her zaman benliğinizde daha güçlü duygularla hissettireceği kadar parmaklarınızda harika ışıltılar yaratacaktır. Akik taşları, oniks, kaplan gözü gibi bir çok faydasının olduğu ispatlanmış taşlar eşliğindeki güçlü armalara sahip yüzüklere www.sanroza.com   sayfalarından sahip olarak siz de elegan tavrınızı gittiğiniz her ortamda yansıtabilirsiniz.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

3+7 = ?