logo


Erdoğan’ın posterini Trump Towers’a astırdı

15 Temmuz darbe girişiminin 2. yılı için hazırlanan ‘Başkan Erdoğan’ yazılı pankart, Şişli’deki Trump Towers’a asıldı. Erdoğan, söz konusu kulelerin açılışını yapmış ardından da isminin Türkçe yapılmasını talep etmişti.

Şişli’deki Trump Towers’ın 35. Katındaki bulunan daireye iş kadını Aliye Uzun ‘un, FETÖ/PDY’nın 15 Temmuz darbe girişiminin 2. yılına özel hazırlattığı ‘Başkan Erdoğan’ yazılı pankart, 154 metre yükseklikteki gökdelenden sarkıtıldı. Trump Towers’ta ikamet eden ve aynı zamanda burada ofisi bulunan iş kadını Aliye Uzun tarafından yaptırılan pankart üzerinde Türk Bayrağı, Cumhurbaşkanlığı logosu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafı ve ‘ 15 Temmuz Liderine Güvenen Bir Milletin ve Milletine Güvenen Bir Liderin Destanıdır’ yazısı yer aldı.

Gökdelene asılan pankart havadan görüntülendi

İş Kadını Aliye Uzun tarafından yaptırılan ve uzun uğraşlar sonucu Trump Towers’e asılan ‘Başkan Erdoğan’ yazılı pankart havadan görüntülendi. Görüntülerde 154 metre yükseklikteki gökdelenin 35. katına asılan pankartın sarkıtıldığı görülüyor.

Kaynak:Cumhuriyet

Etiketler: » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

7+10 = ?