logo


29 Nisan 2018

Erbil’in danışmanı açıkladı

Mehmet Ali Erbil’in uçak yolculuğu sırasında çekilmiş fotoğrafı sosyal medyada kısa sürede yayılmış ve tepki çekmişti. Bu görüntü üzerine şovmenin basın danışmanı Perim Özgeldi’den açıklama geldi.

Mehmet Ali Erbil’in danışmanı Perim Özgeldi, 61 yaşındaki şovmenin uçakta ayaklarını karşısındaki bölmeye dayadığı görüntü hakkında açıklama yaptı.

Erbil’in sağlık sorunları nedeniyle böyle bir görüntü verdiğini belirten danışman, şu ifadeleri kullandı:
“Dünyada o zamanlar sadece 100 kişide olduğunu öğrendiğimiz bu rahatsızlık sürecinde başta kendisi ve biz ailesi olarak neler yaşadığımızı, ne zorluklar atlattığımızı biliyoruz. Kimse için temennide bulunmuyorum tabii ki ama, her olayda olduğu gibi ancak yaşayan bilir. Mehmet Ali Erbil ayda 36 şişe çok ağır ve özel bir ilaç kullanmaktadır. Takdir edersiniz ki bunun da bazı yorgunluk ve yan etkileri olabilmektedir zaman zaman. Ve yıllardır her uçuşunda mutlaka ön koltuk rica eder. Çünkü uçuşlarda ayakları şiştiğinden yukarı kaldırması gerekir. Kimseyi rahatsız etmemek için de ayaklarının üzerine battaniye örter. Bu bir sağlık mecburiyetidir kendisi için. Bunu da tüm pilot, kabin amirleri ve hostes dostlarımız bilir. Bu resim çekilirken de kendisi bir uçuş geçirmiş ve uçak park yeri ararken biraz uzun bir süreç yaşanmış, o da o sırada ayakkabılarını giymiş bulunmaktadır. Park süreci uzayınca da birkaç dakikalık bu görüntü ortaya çıkmıştır.”

Etiketler: » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

9+2 = ?