logo


Erasmus öğrencisi kıza tecavüz iddiası!

erasmus-ogrencisi-kiza-tecavuz-iddiasi--5232723Erasmus ile Türkiye’ye gelen Polonyalı kıza içkisine ilaç konularak tecavüz edildi.

Erasmus öğrenci değişim programı kapsamında geçtiğimiz ağustosta İstanbul’a gelen Polonyalı öğrenci Maria N., internet üzerinden kiralık oda arayışına girdi. Genç kız internet ilanı vasıtasıyla Mehmet K.’den oda kiraladı.

İddialara göre Mehmet K. ile arkadaşı Engin Ö., Maria N.’ye eşyalarını taşımada yardım etti. Eşyaları taşıdıktan sonra Mehmet K. arkadaşı ile eğlenmeye gideceklerini söyledi ve Maria N.’yi de davet etti. Teklifi kabul eden Maria N., Mehmet K. İle Engin Ö.’nün evine gitti. Üç kişi, gitar eşliğinde Alkol altı.

İddiaya göre Mehmet K. ve Engin Ö.’nün ikram ettiği içkiyi içen Maria N.’nin bir süre sonra midesi bulanmaya ve başı dönmeye başladı. Uyuyakalan genç kız, kendine geldiği yatak odasında çıplak vaziyetteydi.

Engin Ö.’nün kendisi ile iradesi dışında birlikte olduğunu anlayan genç kız, savcılığa giderek şikayetçi oldu. Soruşturma başlatan savcılık, Mehmet K. ve Engin Ö. hakkında “kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma” ve ” nitelikli cinsel saldırı” iddiaları ile dava açtı. İki şüpheli ilerleyen günlerde Ağır Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkacak.

Kaynak:Sabah

Etiketler: » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

3+7 = ?
#

Erasmus öğrencisi kıza tecavüz iddiası!” için 1 yorum

  1. Gözde : diyor ki:

    anlamıyorum tecavüz ediyorsun sonra ne oluyor 2 dakikalık zevk için hayatınızı mahvediyorsunuz.

    0