logo


Enes Ünal gözaltına alındı?

Milli futbolcu Enes Ünal, İstanbul’da havaalanı polisleri tarafından gözaltına alındı. Gözaltına alınan Villarrealli futbolcu serbest bırakıldıktan sonra olayla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

Hollanda’nın Twente takımında kiralık oynayan ve burada gösterdiği performansla Mancherster City’den Villarreal’e 14 milyon euroya transfer olan milli yıldız Enes Ünal, yurda döndükten sonra havaalanında gözaltına alındı. Edinilen bilgilere göre yoklama kaçağı olduğu gerekçesiyle gözaltına alınan Enes Ünal’ın daha sonra serbest bırakıldığı dile getirildi.

Bir süre yoklama kaçağı olduğu gerekçesiyle karakolda bekletilen genç yıldız, askerlik şubesine gitmesi tebliğ edilerek serbest bırakıldı.

OLAY ŞÖYLE GERÇEKLEŞTİ

Bu arada 2018 Dünya Kupası Elemeleri’nde Arnavutluk’da Kosova ile karşılaşan Milli Takım sabah erken saatlerde İstanbul’a geldi. Kosova maçının ardından İstanbul’a gelen Milli Takım oyuncularından Enes Ünal yoklama kaçağı olduğu için bir süre Atatürk Havalimanı Pasaport Büro Amirliği’nde bir süre bekletildi.

Kaynak: http://www.kredihaber.net/enes-unal-gozaltina-mi-alindi/


Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?