logo


En yalancı burç hangisi ?

burç-şifreleri

Burçların yalancı yönleri var mıdır? Hangi burçlar yalan söyler, hangileri nefret eder? Bazıları mecbur kalır, bazıları alışıktır yalan söylemeye. Beyaz yalanlar da vardır. İşte burçların yalanla olan ilişkileri.

Koç Burcu Yalan Söyler mi?
Koç burçları ve yalanın birarada görüldüğü çok enderdir. Koç burçları yalan söyleseler de beceremezler ve bunu açık ederler. Koç burcunun yalan söylediğiniz anlayıp bunu sorgularsanız, o hemen doğruyu söyleyecektir. Kısacası yalan koçlara göre bir durum değildir.

Boğa Burcu Yalan Söyler mi?
Boğa burçları hiçbir konuda yalan söylemiyor olsalar dahi bir konu var ki onları usta bir yalancı haline dönüştürüverir. Eğer ondan para istiyorsanız paraları varsa bile mutlaka yok derler. Ve öyle bu yalanı öyle güzel süslerler ki neredeyse siz ona para verecek duruma gelirsiniz.

İkizler BurcuBurcu Yalan Söyler mi?
İkizler burcu insanı tüm burçlar arasında ikna kabiliyeti en yüksek ve en kolay yalan söyleyebilen burçtur. Çok rahat yalan söylerler. Yalanlarını hissedip üzerine gittiğinizde sizi ikna etmek için yeni yalanlar ve hikâyeler yaratmaya devam ederler. Sonuç olarak yalan söyleme konusunda oldukça başarılı bir burçtur ikizler.

Yengeç Burcu Yalan Söyler mi?
Yengeç burçları yalanı pek sevmezler. Yalan söylüyorlarsa, genellikle ortada kötü bir durum vardır ve bu durumu iyileştirmek için söylüyorlardır.Yani yengeç burcu insanı bir pembe yalancıdır. Ancak bazen durum pek istedikleri gibi gitmeyebilir ve söyledikleri yalanların durumu daha da kötüleştirdiği olmuştur. Sonuç olarak yengeçlerin yalanla arası pek yoktur.

Aslan Burcu Yalan Söyler mi?
Aslan burçları için yalan demek eğlence demektir. Arkadaş ortamlarında sohbetlerini renklendirmek ve eğlenceli daha da eğlenceli kılmak adına küçük, zararsız yalanlara sıkça başvururlar. Bu zararsız yalanlar konusunda oldukça başarılıdırlar ve etraflarındaki insanları çok güzel eğlendirirler. Aslan burçları büyük yalanlara başvurmazlar hatta yalan söyleyen insanlardan nefret eder ve zamanla uzaklaşırlar. Aslan burcu bir yalan söylüyorsa emin olun bu mecburiyettendir.

Başak Burcu Yalan Söyler mi?
Başak burcunun yalanla hiç arası yoktur. İster büyük olsun ister küçük olsun yalana başvurmazlar. Gerek duydukları zamanlar iki insanın arasını düzeltmek için veya sadece bazı gerçekleri saklamak ya da hafifletmek içindir. Bu durum dışında genel olarak yalandan uzak dururlar.

Terazi Burcu Yalan Söyler mi?
Yalan söyleme konusuna en yetenekli burç Terazi burçlarıdır. Yalan söylediklerinde ise yalanını yakalamak oldukça zordur. Sempatik ve neşeli bir şekilde yalan söyleyen Terazi burcu bunu o kadar doğal yapar ki yalan mı gerçek mi olduğunu ayırt etmek çok zordur. Teraziler yalan söyleme konusunun kitabını yazabilirler.

Akrep Burcu Yalan Söyler mi?
Akrep burcu insanları yalan söylemeyi pek sevmezler. Yalan söylediklerinde ise kendileri çok çabuk ele verirler. Beceremedikleri için genellikle yalana çok başvurmazlar. En çok yalan söyledikleri alan özel hayatlarıdır ve bunu da saklamayı pek beceremezler.

Yay Burcu Yalan Söyler mi?
Yay burçlarının da yalanla araları pek iyi değildir. Dürüst olmayı seven yay burçları yalan söylediklerinde kendilerini çok kötü hissederler ve yok olmak isterler. Yani yay burçları da mecbur kalmadıkça yalana başvurmayan burçlar arasındadır.

Oğlak Burcu Yalan Söyler mi?
Oğlak burçları yalan söyler söylemesine ama çok pişman ve rahatsız olurlar. Yalan söylediklerinde hareketleri değişir, gezinip dururlar, düşünceli olurlar. Söylemek istediği bir şey varmış gibi, yarım bir şeyi tamamlamak ya da bir hatayı düzeltmek ister gibi bir hal içine girerler. Bu nedenle yalan söyleyen bir Oğlak burcunu tespit etmek hiç te zor değildir.

Kova Burcu Yalan Söyler mi?
Kova burçları yalana sık sık başvururlar. Hayalperest bir ruha sahip olan kovalar için küçük büyük yalan hepsi aynıdır. Onlara göre söyledikleri yalanların kimseye zararı yoktur ama etraflarınca durum hiç te onun sandığı gibi karşılanmaz. Tahminlerde bulunurken ya da kendisine dair gelecek planları yaparken çok ustaca yalan söyler. Kova burcu da yalancılık konusunda teraziye arkadaştır.

Balık Burcu Yalan Söyler mi?
Yalanla arası iyi değildir balık burçlarının. Hatta yaşamları boyunca başkalarının söylediği yalanlar yüzünden çok acı çekmişlerdir. Kendileri yalana başvuruyorlarsa, başkalarının iyiliği adına küçük ve naif yalanlara başvururlar. Bu yalanlarını yakalasanız bile onlara kızamazsınız. Yalan söyleseler bile, söyledikleri yalan başkalarından çok kendilerine üzmüştür. Bu nedenle en son başvurdukları şeydir yalan.

Etiketler: » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+4 = ?