logo


14 Ekim 2016

En Ucuz Uçak Bileti Nasıl Bulunur

Uçak seyahatleri artık hem keyifli hem de çok ucuz. Yurtiçi uçak biletlerini neredeyse otobüs bileti fiyatına bulmanız mümkün. Artık bibiletal.com aracılığı ile uçak bileti satın almak çok daha kolay ve ucuz. Uçak bileti sorgulama sayfasını ziyaret ederek ziyaret ederek seyahat etmek istediğiniz havalimanı tarih yada tarih aralığını belirterek bilet sorgulama işleminizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Bi bilet al ile sorgulama yapmanızın ardından size seyahat edeceğiniz nokta için en uygun fiyatları uçuş bilgileri sunulacaktır.

İnternetten Uçak Bileti Satın Almak

Artık ucuz uçak bileti için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmak yada acenta acenta gezerek bilet aramak zorunda değilsiniz. Bibiletal web sitesinin yenilikçi ve kolay arayüzü sayesinden dilediğiniz zaman dilediğiniz platform aracılığı ile bilet satın alma ve sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Uçak biletinizi birkaç adımda kolaylıkla online olarak satın alabilirsiniz. Bilet bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak girdiğinizden emin olmalısınız. Satın alma işleminizi tamamlamanızın ardından tüm uçuş bilgileri (PNR) tarafınıza e-mail ve sms yolu ile iletilecektir.

Bundan sonra tek yapmanız gereken havalimanında uçuştan birkaç saat önce gerekli belge ve evraklarınız ile hazır bulunmanız. Dilerseniz check-in işlemlerinizi de biletinizi satın aldığınız gibi internet üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ya da biletinizi havalimanında teslim almadan hemen önce check-in işlemlerinizi tamamlatabilirsiniz.

Bavulunuzun 30 kg geçmemesine dikkat etmelisiniz. Neredeyse tüm havayolu şirketleri 30 kg ile bir sınırlama getirmektedir. Uçakta yanınıza ufak bir el çantası alma imkanınız bulunuyor.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

3+2 = ?