logo


21 Aralık 2015

En gelişmiş ve en uygun fiyatlı hosting paketleri

banner2

 

Hosting paketleri konusunda Türkiye’de hizmet sunan birçok firma mevcut, bu firmalar arasında insanların artık hizmetten memnun olmadıkları, çok bilinen firmalar da var. Eğer siz de yavaşlayan sitelerden, zor panellerden, bir problem yaşadığınızda size hemen dönüş yapmayan hosting firmalarından sıkıldıysanız, yerli hosting firmalarından en çok tercih edilenlerden birisi olan Hosting.com.tr ve sunduğu harika paketler, özellikler ile sizi tanıştıralım! Hosting ve domain konusunda, bunun dışında sunucu paketleri ve diğer bilişim alt yapıları alanında en gelişmiş, en teknolojik seçenekleri sunan firma, aynı zamanda son derece uygun maliyetli ürünler sunuyor. Şimdi gelelim domain, hosting ve sunucu konusunda firmanın sunduğu paketlere, fırsatlara…

En cazip fiyatlar ve en yüksek özellikle ile SSD Web hostingler

Web hostingde ister bir siteniz olsun, isterseniz de onlarca siteyi barındıran bir hosting isteyin en esnek ve en hızlı çözümler SSD hosting altyapısı ile geliyor. Site yavaşlıkları, erişim problemleri ve diğer hosting sıkıntıları ile çok ciddi zarara uğrayabilirsiniz, hem gelir kaybı hem de müşteri memnuniyetsizliği yaratmamak için sizlere önerimiz Windows ya da Linux tabanlı bu hizmetlerden faydalanmanız. Hosting.com.tr, sunduğu SSD web hosting paketlerinde 1 site, 3 site ve 10 site için farklı paketler sunuyor. Bu paketlerde eğer giriş düzeyinde bir web mastersanız ve tek site için başlamak istiyorsanız basic yani temel paket, toplamda 3 siteye kadar kapasitesi olan business paketler ve 10 siteyi barındırma kapasitesi olan premium paketler Hosting.com.tr bünyesinde karşınıza çıkıyor. SSD disk seçenekleri limitsiz olan bu paketlerde, e posta, veritabanı ve e mail sınırsız. Yıllık ücretlendirmeler paketlere göre değişmektedir, yıllık 20 dolar ve 60 dolar arasında oynuyor.

Yani 10 tane web siteyi dahi, son derece hızlı bir ssd diskte barındırmak toplamda 150 tl civarında olabilir… Web dünyasını yakından takip edenler ve hem yerli hem de yabancı hosting firmalarının paketlerini inceleyenler görecek ki, bu verilen fiyatlar son derece uygun!

Domain konusunda aradığınız tüm çözümler

Hosting.com.tr, yalnızca web hosting ve sunucu alanında hizmet vermiyor, aynı zamanda ICANN akreditasyonuna sahip, domain sorgulama yapabileceğiniz, anında domain satın alabileceğiniz ya da domain transferini sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapabileceğiniz bir platform. Domain sorgusunda, örneğin isminizsoyisminiz com şeklinde bir alan adının, herhangi birsi tarafından alınıp alınmadığına anında bakabilirsiniz, eğer boştaysa kredi kartı ile hızlı ve güvebilir bir ödemenin ardından, çok uygun bir rakama siz de internet dünyasında yerinizi almış olabilirsiniz!

Domain who is servisi de hosting.com.tr tarafından webmastarlara sunulmuş bir hizmettir, domain sahibi olarak eğer aramalarda alan adının size ait olduğu bilgisini herkesle paylaşmak istemiyorsanız who is protection, yani korumayı uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Kısacası hem alan adı hem de barınma, hosting konusunda Türkiye’nin en iyi firması sizi bekliyor!

 


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

4+5 = ?