logo

09 Temmuz 2017

Emre Belözoğlu için Başakşehir’den flaş açıklama

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Fenerbahçe’nin gündeminde olduğu konuşulan Emre Belözoğlu için açıklama yaptı.

TRT Spor’da yayınlanan Spor Hafta Sonu programına telefonla bağlanan Göksel Gümüşdağ, Emre Belözoğlu’nun Fenerbahçe’ye gitmeyeceğini söyledi.

“EMRE BELÖZOĞLU İÇİN BİR TEKLİF YOK”

Emre Belözoğlu, Fenerbahçe’den gönderilmiş bir oyuncuydu. Emre ile sözleşme imzaladıktan sonra Başakşehir’de kariyerinin en önemli iki yılını yaşadı. İstatistikler de bunu gösteriyor. Bize, Emre ile ilgili bir teklif gelmedi, böyle bir şey olduğunu sanmıyorum. Bu haberler nereden çıktı bilmiyorum.

‘Kulübümü yüzüstü bırakmak bana yakışmaz’

Sabah gazetesinin haberine göre; Konuyla ilgili soruları yanıtlayan Emre şu ifadeleri kullandı: “Son dönemde Fenerbahçe ile ilgili bana çok fazla soru geliyor. Ancak benim bildiğim kadarıyla şu anda bir transfer durumu söz konusu değil. Bana gelen bir teklif de yok. Ben Başakşehir’in futbolcusuyum. Bu kulübün de geleceğe dair çok ciddi planları var. Çok önemli transferler yapılıyor.

Ancak iki kulüp yönetimi oturur, anlaşır ve son sözü bana bırakırsa, tabii ki gitmek isterim. Ben Fenerbahçeliyim. Bunu her yerde söylüyorum. Futbolu Fenerbahçe’de bırakmak benim için büyük mutluluk olur. “Ancak bu transferin gerçekleşmesi için önce Allah’ın sonra da Göksel Başkan’ın (Gümüşdağ) izni olması gerekir. Tekrar söylüyorum, Şampiyonlar Ligi’nde oynanacak bir sezon öncesi kulübümü yüzüstü bırakmak bana yakışmaz”

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?