logo


23 Mayıs 2017

Emrah’ın oğlu ateş püskürdü! ‘Allah’ın yok mu senin’

“Senin ölmeni bekleyemem” diyerek babası Emrah’tan ev istediği öne sürülen Tayfun Erdoğan, iddiayı gündeme getiren Seren Serengil’e “Allah korkun yok mu?” diyerek tepki gösterdi.

Son dönemlerde gündemi fazlasıyla meşgul eden Tayfun Erdoğan, geride bıraktığımız gün Seren Serengil’in hakkında yaptığı açıklamalara çok sert sözlerle yanıt verdi.

TAYFUN’UN BABASINDAN EV İSTEDİĞİNİ ÖNE SÜRMÜŞTÜ

‘Duymayan Kalmasın’ programının sunucusu Seren Serengil, Tayfun ve Emrah arasında geçen bir konuşmayı canlı yayına taşımış ve Tayfun’un babasından bir ev istediğini ve onun ölmesini bekleyemeyeceğini söylediğini iddia etmişti. Serengil’in yaşandığını söylediği bu diyalog sonrasında haber yapıldı ve pek çok yerde de yayınlandı.

“ANNEMDEN BAŞKA KAYBEDECEK HİÇBİR ŞEYİM YOK”

Tayfun Erdoğan da bu haberler sonrasında sessizliğini bozdu ve sosyal medya hesabından Seren Serengil’e yanıt verdi. Bu tarz iddiaların ispatlanması gerektiğini söyleyen Tayfun şunları yazdı: “Ben sustukça hâlâ konuşma gereği duyanlar hatta Allah’tan korkmaksızın… Yani benim bir babaya böyle bir kelime kullanabileceğimi nasıl nereden düşünebilirsiniz? Benim böyle bir şey dediğime dair bir belge kanıt söz bir şey getirsinler ben o programlara gelip canlı yayında özür dileyeceğim benim kaybedecek annemden başka bir şeyim yok! Şu mübarek aylarda biraz vicdan varsa böyle haberler iftiralar atmazdınız zaten”(mynet)

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

7+5 = ?