logo


Elma Matbaa Broşür Tasarımı ve Basımında Sizlerle

Elma Matbaa, 21 yıllık tecrübesi ile sahip olduğu bilgi birikimini siz değerli bireysel ve kurumsal müşterileri ile paylaşmaktan ve sizlere hizmet vermekten gurur duyar. Hizmete başladığı günden bu zamana takvim, broşür, ajanda, kitap tasarımı ve basımı, dergi, katalog üretimi yapmakta olup, takvim çeşitlerinin tamamını basmaktadır.

 

Elma Matbaa Kimdir?

İstanbul Matbaa firmalarından biri olan Elma Matbaa, kaliteli hizmet için çalışan orta ölçekli bir matbaa firmasıdır. En önemli hedefi ve amacı müşteri memnuniyeti olan Elma Matbaa, daima kaliteli hizmet anlayışı ve zamanında teslim için var gücüyle çalışmaktadır. Üretimde başarının dürüstlük ve kaliteyle kazanabileceğini savunan firma her zaman için vermiş olduğu sözlerin arkasında durur ve siparişleri olması gerektiği şekilde tamamlar ve zamanında teslim eder. Basım ve matbaaya dair tüm işleriniz son teknolojik sistemlerle tamamlanır ve teslim edilir.

 

Elma Matbaa’nın Vermiş Olduğu Hizmetler Nelerdir?

Takvim Çeşitleri;

 

Gemici takvimi, Sümen takvim, Piramit takvim, Masa takvimi basımları yapmaktadır, kaliteli kağıda kaliteli baskıyla takvimleriniz hazırlanır ve reklamınızı en iyi şekilde yapabilmeniz için özel tasarımlar yapılır.

 

Katalog Çeşitleri;

İhtiyacınıza uygun ölçülerde, kağıt cinsinde, sayfa sayısında ve cilt şeklinde katalog basımı yapılır, birinci kalite baskı kalitesi ile ürünleriniz en iyi şekilde tanıtılır.

 

Baskı Çeşitleri;

Kitap ve dergi basımı işleriniz son teknolojik sistemle yüksek kaliteli baskı yapılır.

 

Ajanda Çeşitleri;

Her türlü ajanda basımı yapılır, spiralli, deri, dikişli bütün ajanda çeşitleri hazırlanır.

 

Promosyon Çeşitleri;

Promosyon olarak değerlendirebileceğiniz, kişiye özel ajanda, bloknot, firmaya özel kalem, defter, saat gibi her türlü promosyon ürünü hazırlanır ve sizlere sunulur.

 

Broşür Çeşitleri;

Firmanızın özel tanıtımı için, ürünlerinizin tanıtımı için reklam amaçlı her türlü Broşür Basımı işleri yapılır. Birinci kalite kağıda birinci sınıf baskı teknolojisi ile broşürleriniz hazırlanır.

 

Elma Matbaa olarak baskı ve basım işleriniz itina ile yerine getirilir. Kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde tüm matbaa işleriniz sorunsuz tamamlanır. Yurt içi ve yurt dışı hizmet vermekten gurur duyan Elma Matbaa siz değerli müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutup kaliteli hizmet verebilmek adına üstün gayret göstermektedir.

Etiketler: » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

4+3 = ?