logo


Elektronik Sigara Mucizesini Sizde Yaşayın

Bugün pek çok kişinin sigara bağımlısı olduğu ortadadır ve kamu spotları dahil pek çok reklam, seminer, farklı uygulamalarla sigaraya olan bağımlılık azaltılmaya çalışılmıştır. Sigaranın sağlığı zararları ise herkes tarafından bilinmektedir fakat sigara içildiği an insan vücudunda herhangi bir etki yaratmaması, zararlarının uzun vadede ortaya çıması nedeniyle insanlar sigara kullanmaya devam etmektedir.

Ülkemizde ve dünyada pek çok insan sigara yüzünden ölmüştür ve ölmeye devam etmektedir. Sigara kullanımı hem psikolojik zarar verir hem maddi açıdan ekonomik zarar verir hem de fiziksel açıdan vücudumuzda kalıcı hasarlara yol açar. Bunlara rağmen sigara kullananlar çoktur.

Aynı zamanda sigara kullanan, zararlarının farkında olan ve sigara kullanmayı bırakmak istediği halde bırakmayı başaramayanlarımızda vardır. Elektronik sigara bu kişiler için çözüm oluyor. Eğer sigara bağımlılığınız varsa ve kurtulmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey elektronik sigara kullanmaktır. Elektronik sigara bir cihazdır, sigara dumanının yerine kişiye buhar verir yani sigara dumanını içinize çekmezsiniz çektiğiniz sadece bir buhardır.

Elektronik sigarada normal bir sigarada bulunan kansorejen maddeler bulunmadığı için sigaradan daha avantajlıdır. Sigara içeriğine sahip olmadığından çevrenizdekileri rahatsız edecek bir dumanda çıkmaz ve pasif içicilikten onları da kurtarmış olursunuz. Dikkat edilmesi gereken bazı noktalar da vardır. Elektronik sigaraların güvenilir ve kaliteli ürünler satan yerlerden temin edilmesi gerekir. elektronik sigara likit konusunda problem yaşabilirsiniz. Elektronik sigara sıvısı konusunda da gerekli bilgiye sahip olmalısınız.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

7+10 = ?